Studio Online

Studio online

triangles_light

Specyfikacja studia

POZIOM

0

ok. 250 m2

PARTER

Mikser

V16000HD

System

WIRECAST

Nagłośnienie

SOUNDCRAFT

AVID, SENNHEISER

Kamery PTZ

30X ZOOM

20X ZOOM

Profesjonalna konferencja lub kongres online? Szukasz odpowiedniego miejsca na swoje wydarzenie w Internecie? Zrób to w G2A Arena!

ZAPEWNIAMY:
- Przestronne studio
- Profesjonalny sprzęt
- Doskonałe nagłośnienie
- Wykwalifikowaną obsługę techniczną
- Konferansjera i moderatora

FAQ

Jaki jest koszty wynajmu studio online?

Koszt wynajęcia Studia Online ustalisz indywidualnie, kontaktując się z Działem Sprzedaży i Organizacji Wydarzeń. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby spełnić potrzeby klientów. Cena zależna jest od potrzeb przedsięwzięcia i wymagań zleceniodawcy. Odwiedź zakładkę Kontakt, aby uzyskać numer telefonu lub adres mailowy do osoby odpowiedzialnej za organizację wydarzenia.

Jak wyposażone jest studio online?

Studio Online G2A Arena to idealne miejsce na organizację profesjonalnego kongresu czy konferencji online. To 250 m2 nowocześnie zaaranżowanej powierzchni, wyposażonej w profesjonalny sprzęt i nagłośnienie. Decydując się na salę online, zyskujesz fachową pomoc obsługi technicznej, konferansjera i moderatora, którzy dbają o prawidłowy przebieg przedsięwzięcia. Studio Online znajduje się zaledwie 10 minut od ścisłego centrum Rzeszowa, tuż przy Porcie Lotniczym Jesionka, autostradzie A4 i drogach krajowych. Stanowi to ogromny atut, gdy do przedsięwzięcia chcesz zaprosić gości spoza miasta i kraju.

Na co zwrócić uwagę przy wynajmie studio online?

Na wyposażeniu znajduje się profesjonalny sprzęt to nagrywania. Kamery PTZ z 20- i 30-krotnym zoomem gwarantują najwyższą jakość nagrań. Studio Online G2A Arena posiada system produkcyjny Wireless do streamingu na żywo. Wysokiej jakości mikser V-1600HD doskonale sprawdza się podczas transmisji live. Studio posiada również nowoczesne nagłośnienie. Nad prawidłowym działaniem sprzętu czuwa wykwalifikowana kadra techniczna. Decydując się na współpracę z G2A Arena, zyskujesz pewność, że każdy zaplanowany szczegół będzie dopięty na ostatni guzik.

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!