Duże sale konferencyjne

Duże sale konferencyjne

triangles_light

Parametry sal

POZIOM

0

+1

290 m2

PARTER

350 m2

PIĘTRO I

190 osób

PARTER

220 osób

PIĘTRO I

Opis sal

Dla tych, którzy chcieliby wynająć salę na potrzeby konferencji dla ok 200 osób, G2A Arena oferuje wręcz idealne przestrzenie. W obiekcie znajdują się dwie duże sale konferencyjne.

Pierwsza, największa sala konferencyjna, umiejscowiona na I piętrze, przeznaczona jest dla maksymalnie 220 osób. Druga sala znajduje się na parterze i mieści ok. 190 osób.

Obie sale wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny do organizacji konferencji, tj. projektor, ekrany, sprzęt do wideokonferencji oraz profesjonalne nagłośnienie. Kształt pomieszczeń oraz ściany wykończone panelami akustycznymi zapewniają doskonałą akustykę. Fasada szklana posiada elektrycznie sterowane żaluzje aluminiowe. Całe wyposażenie sal obsługiwane jest zdalnie z tableta, co sprawia, że korzystanie z tych systemów w pomieszczeniach jest intuicyjne.

Atutem i wartością dodaną sal jest niewątpliwie imponujący widok na pas startowy lotniska Rzeszów-Jasionka, jaki można obserwować przez przeszklone fasady tych pomieszczeń.

Standard i wyposażenie sal plasuje się na europejskim poziomie i mamy nadzieję, że spełni wszelkie oczekiwania i potrzeby Wynajmujących. 

FAQ

Ile kosztuje wynajęcie dużej sali konferencyjnej?

Koszt wynajęcia dużej sali konferencyjnej ustalisz indywidualnie w Dziale Sprzedaży i Organizacji Wydarzeń. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt. Cena wynajmu zależy od wielkości sali, na którą się decydujesz, terminu planowanego wydarzenia i dodatkowych udogodnień, z których chcesz skorzystać.

Ile osób zmieści się w dużej sali konferencyjnej?

W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena znajdują się dwie duże sale konferencyjne. Jedna z nich, zlokalizowana na parterze, ma powierzchnię 290 m2. Zmieści się tu ok. 190 gości. Druga sala, umiejscowiona na pierwszym piętrze, to powierzchnia 350 m2. Odpowiednia aranżacja przestrzeni pozwoli Ci na organizację wydarzenia dla ok. 220 zaproszonych osób.

Na co zwrócić uwagę przy wynajmie dużej sali konferencyjnej?

Obie duże sale konferencyjne G2A Arena wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt multimedialny – nagłośnienie, projektor, ekrany i sprzęt do organizacji wideokonferencji. Pomieszczenia wyróżniają się doskonałą akustyką, dzięki odpowiedniemu kształtowi sali oraz zastosowaniu paneli akustycznych. Dostęp do światła dziennego i widok na pas startowy lotniska Jasionka to niewątpliwy atut sal. W razie potrzeby pomieszczenie może być zaciemnione żaluzjami aluminiowymi. Wysoki standard aranżacji i sprzętu technicznego zapewnia komfort, wygodę i wysoką jakość wystąpień.

Czy duża sala konferencyjna jest dostosowana do osób niepełnosprawnych?

Oczywiście, obie sale dostosowane są do osób niepełnosprawnych. Pomieszczenie o powierzchni 290 m2 znajduje się na parterze, natomiast na pierwsze piętro, do większej sali, wygodnie dostaniesz się windą. Drzwi wejściowe posiadają odpowiednią szerokość i nie stanowią utrudnienia dla osób poruszających się na wózku.

Galeria zdjęć

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!