Duże sale restauracyjne wynajem powierzchni w G2A Arena

Duże sale konferencyjne

Duże sale konferencyjne

triangles_light

Parametry sal

POZIOM

0

+1

290 m2

PARTER

350 m2

PIĘTRO I

190 osób

PARTER

220 osób

PIĘTRO I

Opis sal

Dla tych, którzy chcieliby wynająć salę na potrzeby konferencji dla ok 200 osób, G2A Arena oferuje wręcz idealne przestrzenie. W obiekcie znajdują się dwie duże sale konferencyjne.

Pierwsza, największa sala konferencyjna, umiejscowiona na I piętrze, przeznaczona jest dla maksymalnie 220 osób. Druga sala znajduje się na parterze i mieści ok. 190 osób.

Obie sale wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny do organizacji konferencji, tj. projektor, ekrany, sprzęt do wideokonferencji oraz profesjonalne nagłośnienie. Kształt pomieszczeń oraz ściany wykończone panelami akustycznymi zapewniają doskonałą akustykę. Fasada szklana posiada elektrycznie sterowane żaluzje aluminiowe. Całe wyposażenie sal obsługiwane jest zdalnie z tableta, co sprawia, że korzystanie z tych systemów w pomieszczeniach jest intuicyjne.

Atutem i wartością dodaną sal jest niewątpliwie imponujący widok na pas startowy lotniska Rzeszów-Jasionka, jaki można obserwować przez przeszklone fasady tych pomieszczeń.

Standard i wyposażenie sal plasuje się na europejskim poziomie i mamy nadzieję, że spełni wszelkie oczekiwania i potrzeby Wynajmujących. 

Galeria zdjęć

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
I ŚLEDŹ NASZE PROMOCJE!

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!