Sala restauracyjna wynajem powierzchni w G2A Arena

Sala restauracyjna

Sala restauracyjna

triangles_light

Parametry sali

POZIOM

0

230 m2

POWIERZCHNIA

160 osób

POJEMNOŚĆ

Opis sali

Sala restauracyjna to przestronne miejsce, gdzie uczestnicy wydarzeń w G2A Arena mogą usiąść, porozmawiać i zjeść coś pysznego. Sala może pomieścić do 120 osób. Bezpośrednio przy restauracji znajduje się główne zaplecze kuchenne, dzięki czemu serwis jest sprawny. W sali restauracyjnej znajduje się także system nagłośnienia, który może być wykorzystany na potrzeby wydarzeń.

FAQ

Ile kosztuje wynajęcie sali restauracyjnej?

Aby dowiedzieć się, jaki jest całkowity koszt wynajęcia sali restauracyjnej, skontaktuj się z Działem Sprzedaży i Organizacji Wydarzeń. Cena wynajmu zależy od kilku czynników, takich jak termin eventu, liczba zaproszonych gości, czy menu. Koszt ustalisz indywidualnie z osobą odpowiedzialną za organizację eventu. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt.

Ile osób zmieści się w sali restauracyjnej?

Sala restauracyjna to przestronne miejsce, zlokalizowane na parterze G2A Arena. Wielkość powierzchni wnosi 230 m2. Zmieści się tu do 160 osób. Sala idealnie nadaje się jako miejsce organizacji przyjęcia lub bankietu. Dowolność aranżacji sprawia, że możesz dostosować rozkład pomieszczenia wedle własnych potrzeb.

Na co zwrócić uwagę przy wynajmie sali restauracyjnej?

Sala restauracyjna G2A Arena to eleganckie, przestronne miejsce do organizacji wydarzeń lub odpoczynku dla uczestników eventu. Przy restauracji znajduje się zaplecze kuchenne, w którym wykwalifikowani pracownicy przygotowują pyszne dania oraz napoje. Chcesz wynająć salę restauracyjną dla konkretnego wydarzenia? Pomieszczenie możesz zaaranżować według swoich potrzeb i oczekiwań. Sala posiada wysokiej jakości system nagłośnienia – nie musisz martwić się o oprawę muzyczną.

Czy sala restauracyjna jest dostosowana do osób niepełnosprawnych?

Tak, sala restauracyjna dostosowana jest do osób z niepełnosprawnością. Zlokalizowana jest na parterze, w związku z czym osoby na wózkach inwalidzkich nie będą miały żadnego problemu z przemieszczaniem się. Ponadto drzwi wejściowe mają odpowiednią szerokość. Salę możesz zaaranżować dowolnie, aby zapewnić wygodę i komfort każdemu uczestnikowi spotkania.

Galeria zdjęć

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
I ŚLEDŹ NASZE PROMOCJE!

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!