1107, 2019
Karolina Szpunar   |   0
Około 300 000 odwiedzających, blisko 3 500 wystawców i 350 wydarzeń, a w tym 250 kongresów i konferencji oraz 100 wydarzeń targowych – takim statystykami może pochwalić się G2A Arena! Jedyne na Podkarpaciu Centrum Wystawienniczo-Kongresowe z dumą podsumowało trzyletnią działalność podczas Jubileuszowej Gali w ramach szóstej edycji Kongresu Business Without Limits.
2606, 2019
Jadwiga Deręgowska   |   0
Nowe kontakty biznesowe – jak je pozyskać, by były trwałe i przynosiły zamierzone efekty? Odpowiedzią na to jest networking – anglojęzyczne słowo, które gra ostatnio znaczącą rolę w biznesie.
3105, 2019
Edyta Rzewuska   |   0
TARGI – pozyskujemy x wystawców, marketing dotrze do x odwiedzających, bilety będą za x zł – czyli WOW – świetny biznes, a w dodatku prosty! Czy na pewno? Co jest ważne przy organizowaniu tego typu wydarzeń, idźmy dalej – jakie błędy najczęściej popełniamy organizując targi?
1605, 2019
Karolina Szpunar   |   0
Podstawową i jedną z najpotężniejszą form komunikacji nadal pozostaje rozmowa, ponieważ to od niej zazwyczaj zaczynamy kontakt z drugim człowiekiem. Konwersacja jest niezwykle ważna w biznesie. To dialog często pełni istotną rolę w rozwoju firmy, jak i ważnych projektów, które mogą zmienić otaczający nas świat. Umiejętnie prowadzona dyskusja wspomaga przepływ informacji i pozwala na wygenerowanie bezcennej wiedzy, nowych idei oraz rozwiązań.
2904, 2019
Jadwiga Deręgowska   |   0
Dzień Matki i Dzień Dziecka – czyli jak świętować „rodzinność”?

Autorzy

EDYTA RZEWUSKA

Redaktor naczelny

KAROLINA SZPUNAR

Redaktor

JADWIGA DERĘGOWSKA

Redaktor

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
I ŚLEDŹ NASZE PROMOCJE!

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!