2904, 2019
Jadwiga Deręgowska   |   0
Dzień Matki i Dzień Dziecka – czyli jak świętować „rodzinność”?
1704, 2019
Edyta Rzewuska   |   0
Wielkimi krokami zbliża się III rocznica funkcjonowania Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego. Przygotowujemy się powoli do podsumowań, wyznaczamy nowe kierunki rozwoju – jednym słowem robimy wszystko, by na bazie dotychczasowej pracy, budować bardziej optymalne jutro.
2903, 2019
Karolina Szpunar   |   0
Pasja, pasja, trzeba mieć pasję! Zdanie powtarzane przez wielu jak mantra. Co to za życie bez pasji, bez zaangażowania się w projekt, który pochłonie nas bez reszty. To ludzie z pasją zmieniają świat! Wybitne postaci historyczne, milionerzy i biznesmeni to osoby, które bez reszty oddały się pasji i to ją przekuły w sukces, przekonując do swojego pomysłu wiele osób. Podobnie wygląda to w branży eventowej – do każdej imprezy czy
2103, 2019
Jadwiga Deręgowska   |   0
Targi to jedno z najstarszych narzędzi promocji firmy, wykorzystywane już przed wiekami. Czy dzisiaj nadal obecność na targach to jeden z kluczowych sposobów na wypromowanie się na rynku? Na pewno jest to świetna okazja do bezpośredniego spotkania zarówno z klientem, jak i konkurencją, ale czy warto?
403, 2019
Edyta Rzewuska   |   0
G2A Arena – miejsce, które określamy jako PRZESTRZEŃ OTWARTA NA BIZNES. Miejsce, w którym gościmy mnóstwo osób – uczestników naszych wydarzeń. Miejsce, w którym rządzą i którymi rządzą EVENTY!

Autorzy

EDYTA RZEWUSKA

Redaktor naczelny

KAROLINA SZPUNAR

Redaktor

JADWIGA DERĘGOWSKA

Redaktor

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
I ŚLEDŹ NASZE PROMOCJE!

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!