Targi Carpathia Hunting & Guns

Data wydarzenia: 26 - 27 Października 2024

Największe na Podkarpaciu, jedyne i niepowtarzalne "Targi Carpathia Hunting & Guns” po raz piąty, tradycyjnie w G2A Arena!!

Zapraszamy na V edycję - 26-27 października 2024!

Tegoroczne targi Carpathia Hunting & Guns w G2A Arena zapowiadają się wyjątkowo. Po niewątpliwym sukcesie poprzednich edycji, organizatorzy nie zwalniają tempa, przygotowują już piątą, zachęcając miłośników natury, myślistwa oraz pasjonatów broni do odwiedzenia wydarzenia.

G2A Arena, będąca doskonałym miejscem do organizacji targów, wystaw, pokazów, stanie się ponownie centrum uwagi dla entuzjastów myślistwa, łowiectwa, leśnictwa i broni.

Poprzednie edycje przyciągały tysiące zwiedzających, a także wystawców, wierzymy, że tak będzie i tym razem. Targi to doskonała okazja do prezentacji najnowszych trendów w branży, a także do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń dla profesjonalistów oraz pasjonatów.

Jak co roku Targi Carpathia Hunting & Guns w G2A Arena to nie tylko miejsce dla branżowych prezentacji, ale także platforma do edukacji i promocji zasad odpowiedzialnego korzystania z broni oraz dbałości o środowisko naturalne.

 

Zachęcamy do rezerwacji stoisk w przedsprzedaży, ponieważ miejsca z pewnością szybko się zapełnią!

 

Kontakt:
tel.: 693-910-044

carpathia.hunting@gmail.com

sale konferencyjne / sale konferencyjne wynajem / wynajem sal konferencyjnych / centrum konferencyjne / sala wystawowa / wynajem sali szkoleniowej

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!