Sala wystawiennicza

Sala wystawiennicza

triangles_light

Parametry sali

POZIOM

0

+1

+2

4800 m2

PARTER

1200 m2

PIĘTRO I

1200 m2

PIĘTRO II

1000 osób

UKŁAD
BANKIETOWY

2000 osób

IMPREZY
TARGOWE

4000 osób

UKŁAD
KINOWY

Opis sali

Sala wystawiennicza jest największym pomieszczeniem kompleksu, w którym można organizować targi, wystawy oraz inne wydarzenia przeznaczone dla dużej liczby uczestników.

Sala mieści:

  • 1000 osób w układzie bankietowym,
  • 2000 osób podczas eventów o charakterze targowym,
  • 4000 osób w układzie konferencyjnym.

Dużą zaletą sali wystawienniczej jest otwarta przestrzeń, którą udało się uzyskać dzięki nadaniu tej części obiektu kształtu kopuły. Pomieszczenie to stwarza wprost nieograniczone możliwości adaptacji wnętrza – zgodnie z wymaganiami klienta.

Sala składa się z trzech poziomów. Parter to 4800 m2. powierzchni wystawienniczej. Powyżej znajdują się dwie antresole o powierzchni 1200 m2 każda.

Wnętrze sali zostało wykończone specjalnym tynkiem wytłumiającym, podnosząc właściwości akustyczne obiektu. Stalowa konstrukcja kopuły stwarza bardzo duże możliwości w zakresie wykonywania tzw. podwieszeń (np. elementów oświetlenia lub nagłośnienia) dla potrzeb organizowanych wydarzeń.
W centralnej części kopuły podwieszona została dodatkowa stalowa, przestrzenna kratownica, do której można zamocować  lżejsze, dekoracyjne elementy. W sali wystawienniczej znajduje się profesjonalne nagłośnienie, które może być wykorzystane w czasie organizowanych imprez. Dodatkowo, w zależności od potrzeb Wynajmujących, wykorzystane mogą być ekrany LED o łącznej powierzchni 80m2 oraz modułowa scena, która może być ustawiana w różnych konfiguracjach.

FAQ

Ile kosztuje wynajęcie sali wystawowej?

Koszt wynajęcia sali wystawowej zależy od kilku czynników i ustalisz go indywidualnie z osobą odpowiedzialną za organizację wydarzeń. To największe z pomieszczeń całego kompleksu, przeznaczone do organizacji dużych eventów – targów, wystaw lub konferencji. Na całkowity koszt wynajęcia pomieszczenia składają się: liczba uczestników, termin planowanego wydarzenia, aranżacja pomieszczenia i dodatkowe udogodnienia, np. catering, nagłośnienie. Aby ustalić koszt, skontaktuj się z Działem Sprzedaży i Organizacji Wydarzeń.

Ile osób zmieści się w sali wystawowej?

Sala wystawowa to największa w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym przestrzeń. Pomieszczenie składa się z trzech poziomów – parteru o powierzchni 4800 m2 oraz dwóch antresoli o powierzchni 1200 m2. Sala mieści 4000 osób w układzie konferencyjnym, 2000 osób podczas wydarzeń o charakterze targowym oraz 1000 osób w układzie bankietowym.

Na co zwrócić uwagę przy wynajmie sali wystawowej?

Sala wystawowa doskonale nadaje się do organizacji dużych eventów – pomieści aż do 4000 osób. Posiada profesjonalne nagłośnienie, które sprawia, że każdy gość wyraźnie słyszy słowa konferansjerów i mówców. Wyposażona jest w wysokiej jakości ekrany LED i scenę modułową. Wnętrze możesz zaadoptować według własnych preferencji i wymagań.

Czy sala wystawowa jest dostosowana do osób niepełnosprawnych?

Tak, sala wystawowa dostosowana jest do osób z niepełnosprawnością. Jej główna część zlokalizowana jest na parterze. Osoby, które poruszają się na wózku, na pierwsze i drugie piętro mogą wjechać windą. Drzwi wejściowe mają odpowiednią szerokość, która umożliwia bezpieczny wjazd wózkiem. Budynek nie stanowi bariery architektonicznej dla osób niepełnosprawnych.

Galeria zdjęć

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!