Sala wystawiennicza wynajem powierzchni w G2A Arena

Sala wystawiennicza

Sala wystawiennicza

triangles_light

Parametry sali

POZIOM

0

+1

+2

4800 m2

PARTER

1200 m2

PIĘTRO I

1200 m2

PIĘTRO II

1000 osób

UKŁAD
BANKIETOWY

2000 osób

IMPREZY
TARGOWE

4000 osób

UKŁAD
KINOWY

Opis sali

Sala wystawiennicza jest największym pomieszczeniem kompleksu, w którym można organizować targi, wystawy oraz inne wydarzenia przeznaczone dla dużej liczby uczestników.

Sala mieści:

  • 1000 osób w układzie bankietowym,
  • 2000 osób podczas eventów o charakterze targowym,
  • 4000 osób w układzie konferencyjnym.

Dużą zaletą sali wystawienniczej jest otwarta przestrzeń, którą udało się uzyskać dzięki nadaniu tej części obiektu kształtu kopuły. Pomieszczenie to stwarza wprost nieograniczone możliwości adaptacji wnętrza – zgodnie z wymaganiami klienta.

Sala składa się z trzech poziomów. Parter to 4800 m2. powierzchni wystawienniczej. Powyżej znajdują się dwie antresole o powierzchni 1200 m2 każda.

Wnętrze sali zostało wykończone specjalnym tynkiem wytłumiającym, podnosząc właściwości akustyczne obiektu. Stalowa konstrukcja kopuły stwarza bardzo duże możliwości w zakresie wykonywania tzw. podwieszeń (np. elementów oświetlenia lub nagłośnienia) dla potrzeb organizowanych wydarzeń.
W centralnej części kopuły podwieszona została dodatkowa stalowa, przestrzenna kratownica, do której można zamocować  lżejsze, dekoracyjne elementy. W sali wystawienniczej znajduje się profesjonalne nagłośnienie, które może być wykorzystane w czasie organizowanych imprez. Dodatkowo, w zależności od potrzeb Wynajmujących, wykorzystane mogą być ekrany LED o łącznej powierzchni 80m2 oraz modułowa scena, która może być ustawiana w różnych konfiguracjach.

Galeria zdjęć

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
I ŚLEDŹ NASZE PROMOCJE!

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!