Sala kongresowa wynajem powierzchni w G2A Arena

Sala kongresowa

Sala kongresowa

triangles_light

Parametry sali

POZIOM

0

+1

260 m2

PARTER

590 m2

PIĘTRO I

872 osoby

POJEMNOŚĆ

Opis sali

Najwyższej klasy nagłośnienie i technika sceniczna oraz wysokiej klasy oświetlenie – to cechy określające salę kongresową w G2A Arena. Jest to największa tego typu przestrzeń w regionie.

Znajduje się tu 872 miejsca siedzące dla publiczności oraz scena z ruchomymi podestami sterowanymi elektrycznie (przeznaczonymi chociażby dla chóru). Nad sceną zamontowany został wysuwany ekran o szerokości 10 metrów i wysokości 6 metrów. Ekran współpracuje z najwyższej klasy projektorem, który wyświetla obraz wysokiej rozdzielczości.

Na antresoli nad salą znajduje się 12 kabin do tłumaczeń symultanicznych, co pozwala na organizację wydarzeń dla szerokiego grona słuchaczy z różnych stron świata. Na balkonie znajduje się także tzw. reżyserka, która umożliwia sterowanie wszystkimi elementami wyposażenia multimedialnego zainstalowanego w sali kongresowej.

Sala kongresowa jest połączona bezpośrednio z profesjonalnym zapleczem technicznym oraz socjalnym dla osób występujących na scenie, w którego skład wchodzą m.in. charakteryzatornia, szatnie i łazienki. Sala kongresowa, poza głównymi wejściami na parterze oraz pierwszym piętrze, posiada także osobne wejście z zewnątrz obiektu, dzięki czemu możliwe jest organizowanie imprez wyłącznie w tej sali, niezależnie od tego co dzieje się w pozostałej części obiektu.

Wnętrze sali zostało wykończone panelami fornirowymi z naturalnego drewna, co pozwoliło na uzyskanie doskonałych parametrów akustycznych w sali kongresowej.

Na posadzkach znajduje się dębowy parkiet, który jest gwarancją jakości i trwałości oraz powoduje, iż przestrzenna i pełna splendoru sala jest jednocześnie przytulna dla odwiedzających.

Galeria zdjęć

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
I ŚLEDŹ NASZE PROMOCJE!

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!