Sala kongresowa

Sala kongresowa

triangles_light

Parametry sali

POZIOM

0

+1

260 m2

PARTER

590 m2

PIĘTRO I

872 osoby

POJEMNOŚĆ

Opis sali

Najwyższej klasy nagłośnienie i technika sceniczna oraz wysokiej klasy oświetlenie – to cechy określające salę kongresową w G2A Arena. Jest to największa tego typu przestrzeń w regionie.

Znajduje się tu 872 miejsca siedzące dla publiczności oraz scena z ruchomymi podestami sterowanymi elektrycznie (przeznaczonymi chociażby dla chóru). Nad sceną zamontowany został wysuwany ekran o szerokości 10 metrów i wysokości 6 metrów. Ekran współpracuje z najwyższej klasy projektorem, który wyświetla obraz wysokiej rozdzielczości.

Na antresoli nad salą znajduje się 12 kabin do tłumaczeń symultanicznych, co pozwala na organizację wydarzeń dla szerokiego grona słuchaczy z różnych stron świata. Na balkonie znajduje się także tzw. reżyserka, która umożliwia sterowanie wszystkimi elementami wyposażenia multimedialnego zainstalowanego w sali kongresowej.

Sala kongresowa jest połączona bezpośrednio z profesjonalnym zapleczem technicznym oraz socjalnym dla osób występujących na scenie, w którego skład wchodzą m.in. charakteryzatornia, szatnie i łazienki. Sala kongresowa, poza głównymi wejściami na parterze oraz pierwszym piętrze, posiada także osobne wejście z zewnątrz obiektu, dzięki czemu możliwe jest organizowanie imprez wyłącznie w tej sali, niezależnie od tego co dzieje się w pozostałej części obiektu.

Wnętrze sali zostało wykończone panelami fornirowymi z naturalnego drewna, co pozwoliło na uzyskanie doskonałych parametrów akustycznych w sali kongresowej.

Na posadzkach znajduje się dębowy parkiet, który jest gwarancją jakości i trwałości oraz powoduje, iż przestrzenna i pełna splendoru sala jest jednocześnie przytulna dla odwiedzających.

FAQ

Ile kosztuje wynajęcie sali kongresowej?

Koszt wynajęcia Sali Kongresowej ustalisz indywidualnie z pracownikiem Działu Sprzedaży i Organizacji Wydarzeń. Cena najmu zależy od kilku czynników – terminu planowanego wydarzenia, dodatkowych udogodnień i sprzętu, który chcesz wykorzystać. Jeśli chcesz dowiedzieć się jaki jest koszt całkowity wynajęcia powierzchni – skontaktuj się z osobą odpowiedzialną za organizację eventów. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt.

Ile osób zmieści się w sali kongresowej?

Na sali znajduje się 872 miejsca siedzące dla publiczności.

Na co zwrócić uwagę przy wynajmie sali kongresowej?

Sala kongresowa wyposażona jest w najwyższej klasy oświetlenie, nagłośnienie i technikę sceniczną. Znajduje się tu scena ze sterowanymi elektrycznie, ruchomymi podestami, duży ekran o wymiarach 10m x 6m oraz projektor. Na antresoli zlokalizowanych jest 12 kabin do tłumaczeń symultanicznych, a na balkonie – reżyserka z wyposażeniem multimedialnym. Sala kongresowa połączona jest z zapleczem technicznym o socjalnym – szatniami, łazienkami i charakteryzatornią. Posiada osobne wejście z zewnątrz obiektu, co umożliwia organizację oddzielnego wydarzenia, bez względu na to, co dzieje się w pozostałej części obiektu.

Czy sala kongresowa jest dostosowana do osób niepełnosprawnych?

Tak, sala kongresowa jest przystosowana do osób niepełnosprawnych. Większa część przestrzeni zlokalizowana jest na parterze, natomiast na pierwsze piętro możesz wjechać windą. Odpowiedniej szerokości drzwi umożliwiają swobodne poruszanie się osobom na wózku.

Galeria zdjęć

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!