Małe sale konferencyjne

Małe sale konferencyjne

triangles_light

Parametry sal

POZIOM

+2

5

ILOŚĆ

41-77 m2

POWIERZCHNIA

20-50 osób

POJEMNOŚĆ

Opis sal

Oprócz dużych sal konferencyjnych G2A Arena dysponuje małymi salami, które są przewidziane na wydarzenia mniejszego formatu. Sale są różnej wielkości i mieszczą odpowiednio od 20 do 50 osób. Stanowią idealne rozwiązanie dla tych, którzy organizują eventy w kameralnym stylu.

Parametry poszczególnych sal przedstawiają się następująco:

  • sala 3.31 – pow. 59,75m2, poj. 50 osób,
  • sala 3.32 – pow. 59.4m2, poj. 50 osób,
  • sala 3.33 – pow. 42.8m2, poj. 25 osób,
  • sala 3.34 – pow. 42.8m2, poj. 25 osób,
  • sala 3.35 – pow. 77.85m2, poj. 50 osób.

Zespół G2A Arena służy pomocą i doradztwem w zakresie doboru sal, dzięki czemu mają Państwo pewność, że pomieszczenie zostanie dopasowane optymalnie do potrzeb. Wszystko to - różnorodność sal i nasza pomoc - gwarantuje Państwu efektywność kosztową i organizacyjną podejmowanych działań w obszarze wynajmu sal.

Sale wyposażone są w projektory i ekrany multimedialne lub monitory 55 - 80” oraz systemy nagłośnienia.

FAQ

Ile kosztuje wynajęcie małej sali konferencyjnej?

W G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym znajduje się pięć małych sal konferencyjnych. Jeśli jesteś zainteresowany wynajęciem jednej lub kilku z nich, skontaktuj się z Działem Sprzedaży i Organizacji Wydarzeń. Wszelkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt. Koszt wynajmu zależy od wielkości wybranej powierzchni, terminu planowanego wydarzenia i dodatkowych udogodnień.

Ile osób zmieści się w małej sali konferencyjnej?

Liczba osób, która zmieści się do małej sali, zależy od jej wielkości. W G2A Arena do dyspozycji wynajmującego jest pięć pomieszczeń. Dwie najmniejsze, o powierzchni 42.8 m2 to przestrzeń idealna dla maksymalnie 25 osób. W trzech pozostałych, o powierzchniach 59.4 m2, 59.75 m2 i 77.85 m2 przewidzianych jest 50 miejsc siedzących.

Na co zwrócić uwagę przy wynajmie małej sali konferencyjnej?

Każda mała sala konferencyjna G2A Arena posiada wygodne umeblowanie – stoliki i krzesła, zarówno dla prowadzącego, jak i uczestników spotkania. Zaproszeni goście mają więc możliwość komfortowego sporządzania notatek w formie papierowej lub na laptopach. Sale wyposażone są w wysokiej jakości projektory, monitory 55–80" lub ekrany multimedialne, które umożliwiają przeprowadzenie prezentacji multimedialnych. Ponadto w pomieszczeniach znajduje się nagłośnienie, które podnosi jakość dźwięku wykładów.

Czy mała sala konferencyjna jest dostosowana do osób niepełnosprawnych?

Tak. Do każdej sali konferencyjnej na piętro powyżej parteru dostaniesz się windą. Konstrukcja obiektu nie stanowi przeszkody architektonicznej dla osób poruszających się na wózkach. Jako osoba wynajmująca pomieszczenie masz możliwość dowolnej aranżacji sali tak, aby zapewnić wygodę każdemu gościowi.

Galeria zdjęć

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!