Sala bankietowa

Sala bankietowa

triangles_light

Parametry sali

POZIOM

+1

300 m2

POWIERZCHNIA

160 osób

POJEMNOŚĆ

Opis sali

Elegancka sala bankietowa, mieszcząca się na pierwszym piętrze G2A Arena umożliwia  zorganizowanie spotkań dla maksymalnie 160 osób.  Przy sali znajduje się zaplecze cateringu niezbędne dla obsługi bankietów. Skomunikowane ono jest z windą oraz klatką schodową z główną kuchnią znajdującą się przy restauracji na poziomie parteru, co pozwala na zapewnienie sprawnej obsługi w czasie eventu. Sala bankietowa podobnie jak restauracja, wyposażona została w system nagłośnienia, który może zostać wykorzystany na potrzeby organizowanego wydarzenia.

FAQ

Ile kosztuje wynajęcie sali bankietowej?

Koszt wynajęcia sali bankietowej ustalisz indywidualnie w Dziale Sprzedaży i Organizacji Wydarzeń. Cena wynajmu zależy bowiem od terminu planowanego przez Ciebie eventu, ilości zaproszonych osób, menu i dodatkowych udogodnień, na które się decydujesz. Pracownicy G2A Arena służą doradztwem w zakresie organizacji i pomogą Ci ustalić wszystkie szczegóły. Potrzebne dane do kontaktu znajdziesz w zakładce Kontakt.

Ile osób zmieści się w sali bankietowej?

Powierzchnia sali bankietowej G2A Arena wynosi 300 m2. To piękna, elegancka przestrzeń, na której bez problemu zmieści się aż do 160 gości. Pomieszczenie możesz zaaranżować według własnych upodobań, dbając o wygodę uczestników eventu.

Na co zwrócić uwagę przy wynajmie sali bankietowej?

Sala bankietowa to idealne miejsce do organizacji eleganckich przyjęć, bankietów i innych uroczystości. Możesz zaaranżować ją dowolnie, według własnych potrzeb czy wymogów przedsięwzięcia. Sala posiada system nagłośnienia, który zapewnia przyjemną muzyką przez cały czas trwania wydarzenia. Tuż obok pomieszczenia znajduje się zaplecze cateringu do obsługi bankietu. Cały obszar jest odpowiednio skomunikowany z klatką schodową, windą i kuchnią, co zapewnia sprawną obsługę gości w zakresie serwisu dań. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zadowolić wszystkich gości.

Czy sala bankietowa jest dostosowana do osób niepełnosprawnych?

Tak. Sala bankietowa znajduje się na pierwszym piętrze Centrum Wystawienniczo-Kongresowego, jednak nie stanowi żadnej bariery architektonicznej dla osób poruszających się na wózku. Drzwi wejściowe do pomieszczeń mają odpowiednią szerokość, a sala zlokalizowana jest w pobliżu windy, która ułatwia poruszanie się między piętrami.

Galeria zdjęć

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!