Baza hotelowa

Baza hotelowa

Hotel Hilton Garden Inn Rzeszów położony jest zaledwie kilka minut spacerem od Rynku w Rzeszowie. Jest częścią centrum handlowo-kulturalnego Millenium Hall, w którym mieści się ponad 250 sklepów, szeroki wybór kawiarni, restauracji, kino, fitness klub oraz klub nocny. Naszym gościom oferujemy komfortowo urządzone, klimatyzowane pokoje. Dodatkowe udogodnienia obejmują bezpłatny sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sprzęt do prasowania oraz suszarkę do włosów.

Na terenie hotelu znajduje się restauracja The Garden Grill & Bar, gdzie można rozkoszować się wyjątkowym smakiem znakomitej kuchni polskiej i międzynarodowej na najwyższym poziomie. Do dyspozycji gości oddajemy również centrum fitness, bezpłatny parking podziemny ze stacją ładowania samochodów elektrycznych, bezpłatne usługi drukowania i samoobsługową pralnię.

Hotel Holiday Inn Express Rzeszów Airport to jedyny przylotniskowy hotel, oddalony zaledwie 200 metrów od G2A Arena i 500 metrów od Lotniska w Jasionce.

Hotel zaprojektowany według standardów najnowszej, czwartej generacji marki Holiday Inn Express dysponuje nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz przestrzenią, która pozwala na integrację gości.

Infrastruktura hotelu to 120 pokoi, sale konferencyjne, restauracja, całodobowy bar oraz duży parking. Udogodnienia dla Gości: bezpłatne i szybkie wi-fi, śniadanie wliczone w cenę, business corner, superkomfortowe łózka oraz przestrzeń do pracy i integracji.

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!