Podkarpackie Virtual Expo

Wydarzenie archiwalne Data wydarzenia: 6 - 8 Października 2020
Podkarpackie Virtual Expo

Podkarpackie Virtual Expo 2020 – nowa inicjatywa Marszałka Województwa Podkarpackiego

Władysław Ortyl, Marszałek Województwa Podkarpackiego zaprasza przedsiębiorców do wzięcia udziału w charakterze wystawcy w niezwykłym wydarzeniu, jakim jest Podkarpackie Virtual Expo 2020, które odbędzie się w dniach 6-8 października 2020 r.

W obecnej trudnej rzeczywistości, gdzie pandemia koronawirusa zmieniła bieg świata, branża targowa była jedną z pierwszych, którą dotknęły obostrzenia sanitarne, a wymuszona izolacja niemal całkowicie wykluczyła bezpośrednie spotkania biznesowe. Dlatego Samorząd Województwa Podkarpackiego podjął się organizacji wydarzenia, w którym firmy skupione wokół wybranych branż, będą mogły aktywnie uczestniczyć w wirtualnych targach i nawiązywać kontakty biznesowe z nieograniczoną ilością odwiedzających je osób w sposób bezpieczny i bez ograniczeń narzuconych reżimem sanitarnym.

Podkarpackie Virtual Expo 2020 to wydarzenie hybrydowe, łączące spotkania on-line w ramach wirtualnych targów oraz tradycyjny event w postaci wydarzeń towarzyszących - transmitowanych na żywo. Do bezpłatnego udział w wirtualnych targach zaproszeni są wszyscy przedsiębiorcy pochodzący z województwa podkarpackiego, jak również z całej Polski związani z lotnictwem, motoryzacją, informacją i telekomunikacją oraz pracą i jakością życia, w tym szczególnie turystyką.

Udział w charakterze wystawcy on-line wymaga wcześniejszej rejestracji, która dostępna jest pod adresem http://virtualexpo.podkarpackie.pl. W trakcie trwania targów na dedykowanej platformie Virtual Expo zarejestrowani wystawcy będą posiadali swoje spersonalizowane wirtualne stoiska. Wizualizacja hali targowej będzie przedstawiała dostępnych wystawców w formie aktywnych logotypów, które umożliwią każdemu odwiedzającemu targi wizytę na wirtualnym stoisku z  dostępnymi opcjami, takimi jak czat.

W ramach targów Podkarpackie Virtual Expo odbywać się będzie również Ekogala, czyli targi produktów i żywność wysokiej jakości oraz targi pracy – Podkarpackie Wystartuj z nami z funduszami.

Dodatkową atrakcją będzie bezpośrednia transmisja wydarzeń towarzyszących ze studia zorganizowanego w G2A Arenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. Będą to dedykowane targom webinary, sesje Q&A z  udziałem zaproszonych ekspertów z  poszczególnych branż, pokazy oraz koncerty zespołów Pectus oraz DOC. Zwiedzanie targów oraz możliwość uczestniczenia w wydarzeniach towarzyszących będzie ogólnodostępne i bezpłatne dla wszystkich pod adresem www.virtualexpo.podkarpackie.pl oraz na portalach społecznościowych: https://www.facebook.com/PodkarpackieVirtualExpo
i https://www.instagram.com/podkarpackievirtualexpo/.

Odwiedź nas na:

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!