KWIAT JABŁONI

Wydarzenie archiwalne Data wydarzenia: 3 Grudnia 2023

Szykuj się na wyjątkowe muzyczne przeżycie z Kwiatem Jabłoni w Rzeszowie! Zespół, który od lat zachwyca słuchaczy swoją folk-popową muzyką, wystąpi 3 grudnia 2023 roku w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego.

To koncert, który będzie częścią ich pierwszej halowej trasy koncertowej w 2023 roku i jedyną okazją, aby zobaczyć ich na żywo w Polsce w tym roku.

Kwiat Jabłoni to fenomen na polskiej scenie muzycznej, który od momentu swojego debiutu w 2018 roku zdobywa serca fanów nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Ich unikalne brzmienie, łączące elementy folkowe z nowoczesnym popem, stworzyło niezapomnianą identyfikację muzyczną. Zespół, którego liderami są Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, znany jest z emocjonalnych tekstów i chwytliwych melodii.

Podczas koncertu w Rzeszowie fani będą mieli okazję usłyszeć utwory z ich najnowszego, trzeciego albumu, a także popularne hity z wcześniejszych wydawnictw, takich jak "Niemożliwe" czy "Mogło być nic". Koncert w G2A Arena będzie nie tylko okazją do podziwiania ich talentu, ale również do doświadczenia magicznej atmosfery, którą tworzą na żywo.

Kwiat Jabłoni to zespół, który z powodzeniem występował na największych festiwalach w Polsce i zdobył uznanie zarówno publiczności, jak i krytyków. Ich koncert w Rzeszowie to wyjątkowa okazja, aby doświadczyć niezwykłej energii i pasji, jaką przekazują na scenie. Nie przegap tej niepowtarzalnej szansy, by być częścią tego muzycznego święta! Zapraszamy na koncert, który z pewnością zostanie na długo w pamięci każdego, kto się na nim pojawi.

Bilety w cenach: stojące (płyta) 99 zł (I pula), 129 zł (II pula), 159 zł (III pula)

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!