Kino na Plaży w G2A Arena – 13 sierpnia, godz. 20:00

Wydarzenie archiwalne Data wydarzenia: 13 Sierpnia 2021

Kino na Plaży w G2A Arena to wakacyjny pokaz filmu na specjalnie przygotowanej plaży w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym.

Pod szklaną kopułą G2A Arena będą na Was czekać wygodne leżaki, piaszczysta plaża i nowoczesny ekran kinowy. Zapraszamy!

7 PSYCHOPATÓW: Marty pisze scenariusz. Nieźle mu idzie, ma już… tytuł „7 Psychopatów”. Kiedy weny brakuje, przychodzi mu z pomocą najlepszy przyjaciel Billy – bezrobotny aktor, dorywczo złodziej psów. Za pomocą ogłoszenia w gazecie ściąga do domu największych świrów, jakich świat widział. Wszystko byłoby ok, gdyby nie jeden mały shih tzu – futrzak tragiczny – pupil gangstera neurotyka. Z tego nie może wyjść normalny film

WHISKY DLA ANIOŁÓW: Robbie, Albert, Rhino i Mo spotykają się na życiowym zakręcie. Są bezrobotni i spłukani, ale mogą na siebie liczyć. Mo to kleptomanka, która niczego się nie boi. Albert nie wie, w jakim roku żyje, ale potrafi błysnąć genialnym pomysłem. Robbie ma wrażliwy węch i głowę na karku, a Rhino poczucie humoru, które rozbroi każdego. Razem mogą wszystko. Czeka na nich najdroższa whisky na świecie, szkocki kilt i przygoda, której długo nie zapomną. 

Bilety:

10 zł – 1 seans;

16 zł – 2 seanse? ?

Parking:

bezpłatny** ?

 

*Dla pierwszych 30 osób wstęp po 10 zł

** Dla pierwszych 110 aut, które zaparkują przed G2A Arena

Odwiedź nas na:

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!