EXOTIC FEST

Wydarzenie archiwalne Data wydarzenia: 14 Stycznia 2024

Stało się! Exotic Fest, czyli największe targi terrarystczno-akwarystyczne z botaniką docierają do Rzeszowa!

Już 14 stycznia 2024 od godz. 10:00 do 16:00 w G2A Arena w Jasionce k/Rzeszowa, nadarzy się okazja do zobaczenia niezwykle interesującego świata egzotycznych zwierząt i roślin terrariowych oraz akwariowych.

Targi terrarystyczne to główna część Exotic Fest. Najbardziej znani wystawcy i hodowcy z Polski, przyjadą z najciekawszymi okazami gadów, płazów, mięczaków i właściwie wszystkimi rodzajami stawonogów - będą pajęczaki, owady, skorupiaki i wije. Różnorodność gatunków oraz odmian będzie niesamowita! Do tego pełna oferta terrariów, ich wykończenia oraz wyposażenia.

Wśród akwarystów znajdą się hodowcy popularnych gatunków ryb, choć nierzadko w unikatowych odmianach. Raki, krewetki, ślimaki wodne to również bywalcy strefy akwarystycznej Exotic Fest. Nie zabraknie pokarmów, preparatów, elementów wyposażenia akwariów oraz roślin do różnego rodzaju zbiorników wodnych.

W ofercie botanicznej, mnóstwo egzotycznych roślin do terrariów, akwariów i doniczkowych. Storczyki, bromelie, monstery, fikusy i wiele, wiele innych wyjątkowych okazów! Ponadto, przeróżne tematyczne gadżety i rękodzieło: torby, workoplecaki, biżuteria, breloki, gabloty z preparowanymi zwierzętami w aranżacjach klasycznych i artystycznych, oprawione fotografie i jeszcze więcej.

Exotic Fest to okazja do wyjątkowych spotkań z ciekawymi ludźmi, niezwykle wartościowych rozmów, edukacji i specjalnych atrakcji! To szczególne wydarzenie dające możliwość znalezienia i nabycia wymarzonego zwierzaka oraz zdobycia lub uzupełnienia wiedzy, niezbędnej przed podjęciem decyzji o zakupie egzotycznego milusińskiego.

Spędźcie ciekawą niedzielę z Exotic Fest!

Śledźcie również wydarzenie Exotic Fest RZESZÓW na Facebook’u oraz profile Exotic Fest na FB i Instagramie, a podpowiemy Wam gdzie szukać najlepszych informacji o hodowli i utrzymaniu zwierzaków egzotycznych.

Bilety w przedsprzedaży - w niższej cenie - tylko online i tylko do 13 stycznia!

UWAGA! Obowiązuje godzinowy podział biletów wstępu. Przedziały godzinowe na bilecie oznaczają wyłącznie godziny WEJŚCIA na teren wydarzenia. Z każdym rodzajem biletu wstępu możliwe jest przebywanie na terenie targów Exotic Fest aż do ich zakończenia o godzinie 16:00.

Liczba biletów jest ograniczona.

  • Dzieci do ukończenia 3 lat wstęp bezpłatny
  • Bilet przedszkolaka przeznaczony jest dla dzieci w wieku powyżej 3 lat do ukończenia 6 lat (dzieci nie muszą uczęszczać do placówki przedszkolnej)
  • Bilet jednorazowy jest dedykowany odwiedzającym w wieku powyżej 6 lat
  • Bilet rodzinny (2+2; 1+3) jest dedykowany dla 2 pełnoletnich opiekunów z 2 dzieci w wieku powyżej (3) 6 do ukończenia 18 lat lub 1 pełnoletniego opiekuna z 3 dzieci w wieku powyżej (3) 6 do ukończenia 18 lat. Cena biletu rodzinnego to aż 25% rabatu w stosunku do ceny 4 biletów jednorazowych!

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!