Biznes na czasie – Zapowiadane zmiany podatkowe 2021

Wydarzenie archiwalne Data wydarzenia: 22 Września 2020
Biznes na czasie – Zapowiadane zmiany podatkowe 2021

Biznes na czasie! Konferencja online, dzięki której będziesz na czasie ze współczesnymi trendami, technologiami i wiedzą. Case study, wskazówki, newsy, dyskusje i wiele więcej. A wszystko dla rozwoju Twojego biznesu i podniesienia Twoich kompetencji zawodowych.

Biznes na Czasie: Zapowiadane zmiany podatkowe 2020

? 22 września 2020 r., godz. 13:00

Nadchodzące uszczelnienie systemu podatkowego to dla wielu podatników, a przede wszystkim spółek komandytowych i ich wspólników prawdziwa rewolucja w opodatkowaniu. Dlatego też podczas XVII edycji konferencji online Biznes na Czasie zaproszeni eksperci: prof. Tomasz Bernat i mec. Tomasz Bek opowiedzą o nowych daninach takich jak: podatek cukrowy, opłata mocowa, opłata od plastiku. Zostanie również zaprezentowana opinia studentów dotyczące problemów z założeniem i działalnością przedsiębiorstw w kontekście niejasności procedur, wysokości podatków, rejestracji firmy i oceny przejrzystości przepisów prawnych. Zapraszamy!

PRELEGENCI
● dr hab. prof. Uniwersytetu Szczecińskiego Tomasz Bernat – Intencje przedsiębiorcze studentów a zmiany przepisów prawa – wyniki badań
● Tomasz Bek – Partner, radca prawny “2021 – zapowiadane zmiany w prawie podatkowym oraz innych daninach publicznych”

Biznes na czasie to nowy format wydarzeń realizowany w ramach #G2AArenaOnline. Celem konferencji jest stworzenie przestrzeni dla merytorycznej, popartej wieloletnim doświadczeniem wiedzy. Nie możemy zaprosić Cię na konferencję do G2A Arena, ale możemy zobaczyć się w Internecie. Udział w wydarzeniu to wiedza na temat możliwości biznesowych oraz ciekawych i efektywnych rozwiązań dla biznesu.

Prelegenci

Partnerzy

Kontakt

PROJECT MANAGER

JOANNA GŁOWACKA

Specjalista ds. Organizacji Kongresów i Konferencji

joanna.glowacka@cwkoperator.pl

+48 662 118 251

MARKETING I PR

KAROLINA SZPUNAR

Specjalista ds. Marketingu i PR

karolina.szpunar@cwkoperator.pl

+48 792 799 121

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!