B2B EXPO PODKARPACKIE

Wydarzenie archiwalne Data wydarzenia: 25 - 26 Października 2023

25 października 2023 roku w G2A ARENA Centrum Wystawienniczo - Kongresowym Województwa Podkarpackiego odbędzie się pierwsza edycja targów B2B EXPO PODKARPACKIE!

 Jest to kluczowe wydarzenie "MAKE BUSINESS IN PODKARPACKIE", w trakcie, którego odbywa się Podkarpacki Kongres Gospodarczy, jak również Gala Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej oraz degustacja wyrobów podkarpackich producentów żywności Programu "Smaczne bo

Podkarpackie". Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zaprezentowania oferty firmy i organizacji spotkań z potencjalnymi klientami w komfortowych warunkach najbardziej prestiżowego miejsca spotkań Polski Wschodniej - G2A ARENA.

Targi organizowane są dla szerokiego wachlarza branżowego przedsiębiorstw działających na terenie Podkarpacia. W wydarzeniu wezmą udział wysokiej klasy specjaliści oraz przedsiębiorstwa mające największy wpływ na wytyczanie kierunków rozwoju naszego regionu.

Podczas targów ich uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję by nawiązać współprace z nowymi kontrahentami, jak i wypromować swoja firmę. Targi to również doskonałe miejsce pozwalające nawiązać współprace między różnymi i mniej oczywistymi branżami biznesu, co nie byłoby możliwe bez ich obecności w jednym, tak wyjątkowym miejscu, jak G2A ARENA.

Targi B2B EXPO PODKARPACKIE to oferta skierowana do miko, małych, średnich i dużych przedsiębiorców, a także wszystkich zaproszonych przez nich gości. To również doskonała okazja do spotkania z ekspertami oraz praktykami biznesu. W trakcie targów swoje prezentacje oraz wystąpienia będą mieli:

- doświadczeni i skuteczni managerowie,

- praktycy marketingu, sprzedaży i biznesu,

- a także przedsiębiorcy, którzy odnieśli sukces!

*wstęp bezpłatny na wydarzenie, po zarejestrowaniu się na Evenea

Patronat Honorowy

PROJECT MANAGER

Anna Kanabrocka

anna.kanabrocka@cwkoperator.pl

+48 509 21 41 71

 

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!