I Cyber Future Live – Znaczenia rozwiązań e-commerce w czasie kryzysu covid-19

Wydarzenie archiwalne Data wydarzenia: 9 Września 2020
I Cyber Future Live – Znaczenia rozwiązań e-commerce w czasie kryzysu covid-19

Już od 9 września 2020 r. zapraszamy Państwa do udziału w cyklu wydarzeń online Cyber Future LIVE, które będą poprzedzać I edycję konferencji CYBER FUTURE.

Pierwsza prelekcja online w temacie znaczenia rozwiązań e-commerce w czasie kryzysu covid-19 roku transmitowana będzie ze studia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa. Chcąc wykorzystać potencjał tego miejsca jego infrastrukturę i możliwości techniczne, które dostosowaliśmy do obecnej sytuacji, jednocześnie utrzymując realizację naszej misji, którą jest transfer wiedzy, inicjowanie dyskusji i spotkania różnych środowisk zapraszamy do udział w wydarzeniu online.

Sklepy internetowe są niewątpliwie najważniejszym i najczęściej stosowanym przez przedsiębiorców narzędziem, które otwiera szeroki dostęp do nieograniczonej liczby potencjalnych klientów. Uruchomienie własnej platformy handlowej w Internecie to zderzenie ze światem oprogramowania, finansów, marketingu, logistyki i kilku innych branż. Czy pomimo pojawienia się bogatej oferty rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwami będzie można zweryfikować, które funkcje oprogramowania wpływają na wzrost biznesu?

Szczegóły tutaj.

Prelegenci

Kontakt

I PROJECT MANAGER

AGATA KLOC

Specjalista ds. Sprzedaży i Organizacji Imprez

agata.kloc@cwkoperator.pl

+48 724 052 437

MARKETING

KAROLINA SZPUNAR

Specjalista ds. Marketingu i PR

karolina.szpunar@cwkoperator.pl

+48 792 799 121

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!