XXIV Konferencja Biznes na czasie – Marketing w social mediach

Wydarzenie archiwalne Data wydarzenia: 26 Listopada 2020
XXVII Konferencja Biznes na czasie – Tarcza 6.0

Biznes na czasie! Konferencja, dzięki której będziesz na czasie ze współczesnymi trendami, technologiami i wiedzą. Case study, wskazówki, newsy, dyskusje i wiele więcej. A wszystko dla rozwoju Twojego biznesu i podniesienia Twoich kompetencji zawodowych.

? 26 listopada 2020 r., godz. 13:00

XXIV Konferencja Biznes na Czasie – Marketing w social mediach

Epidemia wirusa SARS CoV-2 i kwarantanna zmieniła funkcjonowanie wielu osób, a znaczna część naszego życia społecznego przeniosła się do social mediów. Każdego dnia korzysta z nich coraz więcej osób. Do mediów społecznościowych przekonują się nawet Ci, którzy wcześniej byli sceptycznie nastawieni. Te zmiany i popularność takich portali, jak Facebook, Instagram, Tik Tok zmieniło także świat marketingu. To właśnie do social mediów powędrował świat reklamy i promocji. Teraz wiele firm robi wszystko, by zwrócić na siebie uwagę potencjalnych klientów. Rozwój mediów społecznościowych i tym samym e-marketingu daje reklamodawcom bardzo duże możliwości docierania do coraz większej liczby odbiorców i budowania z nimi więzi. Ale, jak to zrobić, by przyciągnąć, a nie odstraszyć użytkowników mediów społecznościowych? O tym i o różnych strategiach wykorzystywanych w e-marketingu podczas kolejnej konferencji Biznes na Czasie opowiedzą zaproszeni eksperci.

Biznes na czasie to nowy format wydarzeń realizowany w ramach #G2AArenaOnline. Celem konferencji jest stworzenie przestrzeni dla merytorycznej, popartej wieloletnim doświadczeniem wiedzy. Nie możemy zaprosić Cię na konferencję do G2A Arena, ale możemy zobaczyć się w Internecie. Udział w wydarzeniu to wiedza na temat możliwości biznesowych oraz ciekawych i efektywnych rozwiązań dla biznesu.

XXVII Konferencja Biznes na czasie – Tarcza 6.0

Prelegenci

Partner główny

Partnerzy

Kontakt

PROJECT MANAGER

JOANNA GŁOWACKA

Specjalista ds. Organizacji Kongresów i Konferencji

joanna.glowacka@cwkoperator.pl

+48 662 118 251

MARKETING I PR

KAROLINA SZPUNAR

Specjalista ds. Marketingu i PR

karolina.szpunar@cwkoperator.pl

+48 792 799 121

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!