Konferencja PKG: Turystyka Podkarpacka – funkcjonowanie w czasie pandemii COVID z transmisją online

Wydarzenie archiwalne Data wydarzenia: 16 Września 2020
Konferencja PKG: Turystyka Podkarpacka

Konferencja PKG: Turystyka Podkarpacka – funkcjonowanie w czasie pandemii COVID z transmisją online to cykl spotkań w Internecie, które będą poprzedzać II edycję Podkarpackiego Kongresu Gospodarczego. Wydarzenie ma za zadanie pobudzić innowacyjności oraz stworzyć mechanizmy współpracy między biznesem, nauką, samorządem i administracją państwową. Podczas pierwszego spotkania w Internecie porozmawiamy branży turystycznej. Nieoczekiwany wybuch pandemii koronawirusa zmienił funkcjonowanie branży turystycznej o 360⁰. Na całym świecie nastąpił znaczący spadek podróży turystycznych. W wielu krajach i regionach wywołało to znaczny kryzys gospodarczy, ponieważ to właśnie ten sektor generował największy wzrost PKB. A jak branża turystyczna radzi sobie z kryzysem na Podkarpaciu? Czy w województwie podkarpackim odnotowano spadek liczby turystów w porównaniu do lat poprzednich? Jak zachęcić obywateli do skorzystania z lokalnej oferty turystycznej? Jak promować miejscowe atrakcje? Czy pandemia koronawirusa może być szansą dla podkarpackiego sektora turystycznego? Na te i inne pytania już 16 września odpowiedzą zaproszeni eksperci. Zapraszamy! 

PRELEGENCI:

  • dr Jacek Rodzinka – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Innowacyjny Klaster Zdrowia i Turystyki „Uzdrowiska – Perły Polski Wschodniej”
  • Ryszard Skotniczny – Prezes Zarządu Fundacji Slow Beskid
  • Bartosz Piziak - Współtwórca Akademickiego Klubu Turystycznego Rozdroże przy UJ, a także pomysłodawca i organizator wielu imprez podróżniczych (m.in. Kalejdoskop Podróżniczy, Festiwal FMP)
  • Paweł Wójcik - Właściciel Biura Turystyki Kulturowej PAWUK  
  • Krzysztof Staszewski - Członek Rad Nadzorczych m.in.  Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Parku Przemysłowego „Stare Miasto” w Leżajsku, Podkarpackiego Funduszu Poręczeń Kredytowych

Podkarpacki Kongres Gospodarczy – to wydarzenie o charakterze biznesowym, którego celem jest wsparcie i promocja inicjatyw gospodarczych, skłaniających do współpracy pomiędzy podmiotami działającymi w sferze publicznej i prywatnej. Kongres PKG ukierunkowany jest na implementację działań i rozwiązań podnoszących jakość i konkurencyjność regionalnej gospodarki.

Prelegenci

Kontakt

NAPISZ DO MNIE!

KRZYSZTOF DELIKAT

PROJECT MANAGER, WSPÓŁPRACA BIZNESOWA

Kierownik Działu Organizacji Kongresów i Konferencji

krzysztof.delikat@cwkoperator.pl

+48 886 450 688

MARKETING

KAROLINA SZPUNAR

Specjalista ds. Marketingu

karolina.szpunar@cwkoperator.pl

+48 792 799 121

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!