PODKARPACKA NAGRODA GOSPODARCZA 2023

Wydarzenie archiwalne Data wydarzenia: 25 - 26 Października 2023

PODKARPACKA NAGRODA GOSPODARCZA 2023

Już po raz 22. przyznane zostaną nagrody dla najdynamiczniejszych przedsiębiorstw z Podkarpacia. Celem Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2023 jest wyłonienie grupy najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo firm naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych.

To również promowanie rozwoju gospodarczego województwa poprzez prezentację firm o

najbardziej pożądanym wizerunku gospodarczym. Już samo uczestnictwo w konkursie to nobilitacja dla każdego z uczestników poprzez znalezienie się w gronie najdynamiczniejszych i najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw Podkarpacia.

Nad tegoroczną edycją Konkursu i Galą Patronat honorowy sprawuje Marszałek Senatu RP Tomasz Grodzki oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Partnerzy Konkursu: Bank PEKAO S.A., Kancelaria AXELO Prawo i Podatki oraz Województwo Podkarpackie

Dotychczas przeprowadzono dwadzieścia jeden edycji konkursu. Wzięło w nich udział ponad 2500 przedsiębiorstw, statuetką nagrodzono 350 usług i produktów, które dzięki posługiwaniu się tytułem laureata „Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej” promują swój pozytywny wizerunek i ugruntowują pozycję na rynku.

Finał Konkursu, czyli uroczysta Gala „Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej”, jest najważniejszym wydarzeniem w rocznym cyklu Konkursu, uroczystym podsumowaniem i zamknięciem kolejnej edycji. Dzięki staraniom organizatorów, władzom województwa, Wojewody Podkarpackiego i Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Patronom konkursu uroczysta Gala wieńcząca Konkurs jest co roku jednym z najważniejszych wydarzeń gospodarczych regionu. Obecność znamienitych gości oraz oprawa uroczystości jest znakomitą okazją do promocji firm biorących udział w „Podkarpackiej Nagrodzie Gospodarczej”.

Więcej na:

www.png.pl

 

PROJECT MANAGER

Anna Kanabrocka

anna.kanabrocka@cwkoperator.pl

+48 509 21 41 71

 

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!