NETWORKPOWER

Wydarzenie archiwalne Data wydarzenia: 17 - 18 Października 2023

Kongres Networkpower

W ostatnim czasie nastąpiło wiele przemian. Polska, ale i cały świat zetknął się z pandemią. Wszystko zamarło na dwa lata. Każdy sektor gospodarki dotknął kryzys. Rynek pracy nie został pominięty. Praca zdalna i hybrydowa stała się niejako nieodłączną częścią naszej codzienności. Pandemia minęła. Kilka miesięcy temu zostaliśmy świadkami ataku Rosji na niepodległy kraj, na Ukrainę. Już i tak poraniona i wysoce zmieniona gospodarka światowa musiała nauczyć się przystosowywać do nowej sytuacji. W życie weszło mnóstwo do tej pory uśpionych dyrektyw, ustaw, programów pomocowych. Rynek pracy znów się zmienił. 2 miliony uchodźców – głównie kobiet z dziećmi, zamieszkało w naszym kraju, dostało się do szkół podstawowych, średnich, na studia, poszukuje zarobku. Rynek pracy musiał ewoluować tak szybko, jak nigdy dotąd. Zmianie uległo dosłownie wszystko.

Kongres Networkpower powstał w odpowiedzi na potrzeby rynku pracy – otwartego, odpowiedzialnego, solidarnego. Porusza temat siły sieci na rynku pracy. Sieć pomiędzy Internetem, CSR’em, pracą zdalną, hybrydową, pasją, która powołuje do życia fundacje non profit, rynkiem pracy uchodźców, wsparciem ze strony administracji państwowej – te komponenty tworzą rynek pracy idealnie dopasowany, sprawnie przystosowujący się, będący gospodarczą siłą napędową innych rynków.

Kongres Networkpower, to wydarzenie, które wspiera otwarty rynek pracy. Wprowadzamy innowacyjne pomysły i rozwiązania na rynek pracy, ale przede wszystkim jest katalizatorem jego rozwoju. Postpandemiczna gospodarka pokazała firmom i organizacjom, że praca zdalna i hybrydowa może być pełnowartościowym elementem zatrudnienia, co przejawia się coraz większym zainteresowaniem zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

 

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!