MAŁGORZATA OSTROWSKA – PIĘKNA PANI MELUZYNA

Wydarzenie archiwalne Data wydarzenia: 13 Maja 2024

Małgorzata Ostrowska określana jest „ikoną polskiego rocka lat 80’tych” i od lat należy do najciekawszych postaci polskiego show-businessu.  Od 18 roku życia związana z Poznaniem - tutaj debiutowała w ramach Estrady Poznańskiej i pod Poznaniem mieszka do dziś.

Popularność zdobyła jako wokalistka zespołu LOMBARD, z którym zagrała ponad tysiąc trzysta koncertów w Polsce i poza granicami kraju (w USA, RFN, ZSRR, Holandii, Czechosłowacji, Szwecji, dawnej Jugosławii, Iraku, na Węgrzech i we Włoszech), nagrała dziesięć płyt, z których trzy otrzymały status “Złotej Płyty”.

W 1999 roku podczas Festiwalu w Sopocie otrzymała statuetkę „Bursztynowego Słowika” za całokształt działalności i w tym samym roku rozpoczęła karierę solową. Od tego czasu wydała pięć płyt, z których ostatnia zatytułowana „Gramy!” ukazała się jesienią 2012 roku.
Największym atutem Małgorzaty Ostrowskiej są koncerty, podczas których pokazuje swoje ogromne możliwości wokalne i niezwykły temperament.

Koncert pół-akustyczny ("LAJT"), to złagodzona brzmieniowo wersja koncertu elektrycznego, z dominacją gitar akustycznych. W programie koncertu największe przeboje Małgorzaty z czasów "lombardowych", przeboje i utwory z okresu kariery solowej oraz kompozycje przygotowane specjalnie do tego projektu. Złagodzeniu nie ulegnie natomiast z pewnością interpretacja wokalna Małgorzaty.

- Małgorzata Ostrowska - śpiew
- Adam Śmieżewski - gitary
- Dominik Ostrowski - gitary
- Bartosz Melosik - instr. klawiszowe, chórki
- Leszek Ziółko - bas
- Grzegorz Siek - perkusja, instr. perkusyjne, chórki

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!