V Konferencja PKG: Podkarpackie Smart City

Wydarzenie archiwalne Data wydarzenia: 24 Listopada 2020
V Konferencja PKG: Podkarpackie Smart City

? 24 listopada 2020, godz. 13:00

Konferencje PKG z transmisją online to wydarzenia uzupełniające Podkarpacki Kongres Gospodarczy. Mają one za zadanie pobudzić innowacyjności oraz stworzyć mechanizmy współpracy między biznesem, nauką, samorządem i administracją państwową.
V edycja Konferencji PKG to debata na temat innowacyjności podkarpackich miast. Smart City, czyli inteligentne miasto to pojęcie określające miasta wykorzystujące technologie informacyjno-komunikacyjne w celu zwiększenia interaktywności i wydajności infrastruktury miejskiej i jej komponentów składowych. Jednym słowem inteligentne miasta wykorzystują technologie IT, by poprawić jakość życia do swoich mieszkańców. Jak to wygląda na Podkarpaciu? Czy miasta tego województwa, którego jedną z inteligentnych specjalizacji są innowacje, rzeczywiście są smart? Jak wygląda rozwój idei smart city na Podkarpaciu? To główne zagadnienia poruszone na kolejnej edycji Konferencji PKG.

ZAGADNIENIA:

  • Czym jest smart city?
  • Jak podkarpackie miasta wcielają w życie idee smart city?
  • Które miasta mogą być inspiracją w wykorzystywaniu nowych technologii? Przykłady i dobre praktyki.

Podkarpacki Kongres Gospodarczy – to wydarzenie o charakterze biznesowym, którego celem jest wsparcie i promocja inicjatyw gospodarczych, skłaniających do współpracy pomiędzy podmiotami działającymi w sferze publicznej i prywatnej. Kongres PKG ukierunkowany jest na implementację działań i rozwiązań podnoszących jakość i konkurencyjność regionalnej gospodarki. Kongres uzupełnia Konferencja PKG. Każda edycja konferencji porusza ważne i najbardziej aktualne problemy podkarpackich przedsiębiorców i mieszkańców.

Prelegenci

Kontakt

NAPISZ DO MNIE!

KRZYSZTOF DELIKAT

PROJECT MANAGER, WSPÓŁPRACA BIZNESOWA

Kierownik Działu Organizacji Kongresów i Konferencji

krzysztof.delikat@cwkoperator.pl

+48 886 450 688

MARKETING

KAROLINA SZPUNAR

Specjalista ds. Marketingu

karolina.szpunar@cwkoperator.pl

+48 792 799 121

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!