Konferencja “Inspiriada’

Wydarzenie archiwalne Data wydarzenia: 22 Lutego 2020
Konferencja “Inspiriada’

"INSPIRIADA to całodniowe wydarzenie na którym spotykają się ludzie, dla których rozwój osobisty jest narzędziem w tej podróży.

Paneliści wydarzenia:

FRYDERYK KARZEŁEK Ekspert w dziedzinie finansów osobistych. Właściciel kilku firm z branży finansowej oraz szkoleniowej. Doświadczony szkoleniowiec. Od prawie trzydziestu lat nieustannie związany z branżą finansową.
Doświadczenie w branży zdobywał w Niemczech, aby po kilku latach wrócić do Polski, gdzie stworzył m.in. firmę Polskie Doradztwo Finansowe, której od początku przewodzi na stanowisku Prezesa Zarządu.

BARBARA LECH Dyplomowanym coachem, autorka książek i kursów, dyrektor Oddziału Śląskiego Izby Coachingu. Absolwentka pięciu kierunków studiów. Life&Biznes coach. Pomaga ludziom być bardziej pewnym siebie, asertywnym, mieć więcej czasu dla siebie. Ma na swoim koncie kilka tysięcy godzin praktyki coachingowej. Od 2010 roku przeszkoliła ok. 1500 osób i kilkanaście firm rocznie. Od 2001 roku prowadzi swoją firmę.

ANNA OSZAJCA Trener autoprezentacji, twórca video, specjalista mediów, konferansjer i dziennikarz. Kreuje osobowości medialne w lokalnych społecznościach oraz social mediach. Pokazuje, jak wykorzystać kamerę i swój wizerunek do tworzenia silnej marki osobistej i jak występować, żeby inni chcieli to oglądać – a następnie kupować właśnie od Ciebie. Obecnie mieszka w Londynie, gdzie prowadzi agencję marketingowo-mediową AnneCreates.

ŁUKASZ CHOIŃSKI Trener zdrowego stylu życia, doradca dietetyczny i szkoleniowiec fitness z ponad 15-letnim stażem. Jest absolwentem Biomechaniki na Politechnice Śląskiej, a obecnie kończy studia z Psychodietetyki. Pomógł już setkom swoich podopiecznych osiągnąć ich wymarzone cele sylwetkowe. Równolegle do tego prężnie działa w internecie propagując zdrowy styl życia, pokazując, że małymi krokami można osiągnąć wielkie rezultaty."

 

Odwiedź nas na:

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!