IX Konferencja Online: Wystrój i Aranżacja Wnętrz – 10 trików podczas remontu mieszkania.

Wydarzenie archiwalne Data wydarzenia: 23 Marca 2022

IX Konferencja Online: Wystrój i Aranżacja Wnętrz - 10 trików podczas remontu mieszkania. Na czym zaoszczędzić a w co warto zainwestować podczas wysokiej inflacji?

23 marca 2022 r., godz. 13:00

Remont to kosztowna przygoda. Co do tego, chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Koszty renowacji w każdym przypadku będą inne. Zależą bowiem od szeregu zmiennych, przede wszystkim od zakresu prowadzonych prac, metrażu, ale też lokalizacji. Od czego zacząć remont mieszkania? To pytanie z pewnością zadaje sobie większość, szczególnie niedoświadczonych w tej kwestii osób. Remont mieszkania to duże wyzwanie logistyczne, które wymaga bardzo dobrego planu działania jak i zaangażowania. Choć wydaje się mniej skomplikowany niż np. remont całego domu, może przysporzyć nam wiele kłopotów, jeśli nie przygotujemy się do niego w odpowiedni sposób. Dziś pokażemy jak sie do niego przygotować oraz kilka trików na czym warto zaoszczędzić a w co zainwestować podczas rosnącej inflacji.

Remont mieszkania to bardzo ważny moment, dlatego nasz prelegent Agata Kret przedstawi wszystkie istotne uwagi i wskazówki.

Prelegenci: 

Agata Kret

Prelegenci

Partnerzy

Kontakt

I PROJECT MANAGER

KAMILA MOŁOŃ

Specjalista ds. Sprzedaży i Organizacji Targów

kamila.molon@cwkoperator.pl

+48 533 316 096

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!