Forum Liderów Rozwoju

Wydarzenie archiwalne Data wydarzenia: 25 Maja 2023

Forum Liderów Rozwoju to cykliczne wydarzenie organizowane dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym.

Jeśli:

 • widzisz potrzebę zmiany podejścia do zarządzania, ponieważ klasyczne i dotychczasowe metody już się nie sprawdzają,
 • chcesz dobrze rozumieć kolejne generacje (pokolenia) trafiające na rynek pracy, które kierują się innymi sposobami myślenia i własną hierarchią wartości,
 • jesteś liderem dla którego rozwój osobisty oraz rozwój osób z którymi zarządzasz jest dla Ciebie ważny,

MUSISZ TU BYĆ!

Co zyskasz:

 • Poszerzysz skalę swojego przywództwa
 • Poznasz metody skutecznego zarządzania w zgodzie ze swoimi wartościami
 • Zainspirujesz siebie i wyniesiesz entuzjazm po spotkaniu

Forum to także przestrzeń do budowania szczerych i autentycznych relacji biznesowych poprzez networking na wydarzeniu.

To wydarzenie dla tych, którzy szukają wartościowych relacji biznesowych opartych o merytorykę i najlepsze globalne doświadczenia biznesowe.

Do udziału szczególnie zapraszamy:

 • liderów firm i organizacji (Prezesów, członków zarządów, właścicieli)
 • dyrektorów HR, HR Biznes Partnerów,
 • managerów każdego szczebla i wszystkich branż i sektorów biznesowych
 • wszystkie osoby nastawione na rozwój zawodowy i osobisty

Agenda:

 • 15.30-16.00 – Rejestracja
 • 16.15- 17.30 – Wystąpienia
 • 17.30 – 17.45 – Przerwa kawowa
 • 17.45 – 19.30 Wystąpienia
 • 19.30 - Networking i Cocktail

Prelegenci

Servant Trenerka i konsultantka w Center of Servant Leadership Poland (Big Call). Wykładowczyni na studiach podyplomowych „Agile Leadership” Uniwersytetu SWPS. Współzałożycielka Platformy rozwojowej dla liderów „Agile Leadership Tribe”. Wspiera liderki i liderów w transformacji zmiany przywództwa na takie, które opiera się na filozofii agile i wartościach servant leadershipu. Certyfikowany Coach (ICF), towarzysząca liderom we wprowadzaniu zmian w ich zawodowych obszarach, ze szczególnym uwzględnieniem budowania wartościowych relacji z samym sobą i ludźmi, z którymi pracują. W swojej pracy wykorzystuje podejście Analizy Transakcyjnej (AT) oraz Treningu Akceptacji i Zaangażowania (ACT).

Prezes Zarządu Instytutu Przywództwa w Krakowie. Koordynator Krajowy Equip by John C. Maxwell, odpowiedzialny za polską edycję największej na świecie Konferencji dla Liderów – The Global Leadership Summit. Absolwent MBA Harvard University, autor programów szkoleniowych z zakresu przywództwa. Konsultant, autor książek. Mówca konferencyjny. Doradzał i szkolił min. takie firmy jak; GLN, Amrest, Oshee, NIK. Autor bloga – Kawa z Liderem. Wykładowca MBA na UKSW i Wyższej Szkoły Menadżerskiej – Colegium Humanum. Pomaga firmom i organizacjom w tworzeniu Strategii Rozwoju oraz w budowaniu efektywnych zespołów. Pasjonuje się żeglarstwem, choć jego największą pasją są ludzie.

Jest  trenerem, edukatorem i twórcą Studio Potencjału. Pomaga ambitnym przedsiębiorcom, menadżerom oraz specjalistom rozwijać i odblokowywać swój indywidualny potencjał życiowy, zawodowy i mentalny. W tym celu integruję i wykorzystuję w praktyce najlepsze i najskuteczniejsze narzędzia z zakresu psychologii, coachingu i terapii.

Konsultant strategiczny, mówca inspiracyjny, wykładowca MBA, szachista. Właściciel firmy szkoleniowo-doradczej Kanarkiewicz Strategy Consulting. Pracował dla takich marek jak m.in: Coca-Cola, PZU, KGHM, ING Bank Śląski, Volvo, EY, PwC, Siemens, L'oreal, Heineken, UBS, Alior Bank, Bank Pekao, Bank Millennium, mBank, Santander Bank, Warta, Luxmed i  Lufthansa. Autor 7 książek, w tym bestsellera Strategie Szachowych Mistrzów w biznesie. Uczy myślenia strategicznego, budowania strategii i podejmowania decyzji poprzez grę w szachy. Prowadzi autorski program Królewska Gra na Kanale Sportowym. W 2020 roku zremisował w partii szachów z dwunastym szachowym mistrzem świata Anatolijem Karpowem.

Pasjonat życia, książek, podróży i filmów akcji. Jego pasją jest czynienie innych mocnymi. Wieczny optymista i wizjoner, który wszystkich wokół zaraża swoim entuzjazmem. Zawodowo doświadczony mówca motywacyjny, executive coach,  mentor, wykładowca i szkoleniowiec. Założyciel i prezes Instytutu Rozwoju Złote Jabłko, który specjalizuje się w rozwoju osobistym, zawodowym i duchowym. Jest członkiem zarządu i wykładowcą programu rozwoju przywództwa Centrum Edukacji Liderów. Współtwórca Akademii Mentoringu EP. Wykładowca na studiach podyplomowych „Mentoring i Coaching” przy WSTS w Warszawie. Zaangażowany jako mentor w European Leadership Forum i koordynator Forum Hojności. Regularnie publikuje artykuły z zakresu rozwoju, przywództwa i coachingu. Autor książki „Pytania zmieniające życie”.

Fotorelacja z II edycji FLR

 

Patronat Honorowy

Partnerzy wydarzenia

Patronat Medialny


Zapraszamy do kontaktu:

Monika Cisek

project manager

telefon: +48 509 920 385

e-mail: monika.cisek@cwkoperator.pl

 

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!