Fibrain Art Festival

Wydarzenie archiwalne Data wydarzenia: 18 Marca 2023

„Fibrain Art Festival” to kompleksowy projekt, organizowany po raz pierwszy w Centrum Wystawienniczo Kongresowym G2A Arena.
Idea projektu streszcza się w samym jego tytule. Celem „Fibrain Art Festiwal” jest stworzenie przestrzeni dla wszystkich miłośników muzyki popularnej, popowej, jak również mocnych brzmień: rocka i metalu.

W pierwszej edycji na scenie głównej zaprezentują się gwiazdy muzyczne takie jak:
Ralph Kaminski,
Luxtorpeda,
Karaś/Rogucki,
Anka.

 

RALPH KAMINSKI
to wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Tworzy muzykę określaną jako pop alternatywny. W tym roku otrzymał prestiżowy Paszport „Polityki”, będący symbolicznym stemplem jakości twórczości artysty.

Luxtorpeda
Polska grupa wykonująca szeroko pojętą muzykę rockową. Powstała w 2010 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Roberta Friedricha, znanego z zespołów: Acid Drinkers, Arka Noego, Kazik na Żywo.

 

KARAŚ/ROGUCKI
to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który z początkiem 2020 roku ujrzał światło dzienne w formie albumu.

 

Anka – za tą krótką nazwą stoi trójka artystów:
Ania Świątczak – doświadczona wokalistka, którą fani muzyki kojarzą przede wszystkim z wieloletnią współpracą z zespołem Ich Troje.
Piotrek Aleksandrowicz – gitarzysta o ogromnym dorobku artystycznym, współpracujący od lat z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, zarówno tej popularnej, jak i alternatywnej czy jazzowej.
Robert Kurpisz – manager i muzyk, obecny na polskim rynku od ponad dwóch dekad, w ostatnim czasie również aktywny jako producent muzyczny.
____________________________________________

 

Patronat medialny

Krosno 112

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!