EXOTIC FEST – TARGI TERRARYSTYKI, AKWARYSTYKI I BOTANIKI

Data wydarzenia: 9 Czerwca 2024

Exotic Fest RZESZÓW jest jedno i ponownie zagości w G2A Arena w Jasionce - największym obiekcie targowo-wystawienniczym w regionie!

Exotic Fest Rzeszów
TARGI TERRARYSTYKI, AKWARYSTYKI I BOTANIKI oraz inne egzotyczne atrakcje!

9 czerwca 2024 r. w godzinach 10:00-16:00

Co znajdziesz na targach?
Kilkaset gatunków i odmian popularnych i nieco mniej znanych zwierząt terrariowych i akwariowych: gadów, płazów, ryb, mięczaków, owadów, pajęczaków i wijów, a także mnóstwo produktów z terrorystycznego niezbędnika.
Będą też rośliny - znane i lubiane oraz kolekcjonerskie perełki. Dodatkową atrakcją tej edycji będzie profesjonalna, sędziowana Wystawa Jeży Pigmejskich!

Czy możliwe są zakupy?
Oczywiście! Po poznaniu potrzeb i wymagań wymarzonego zwierzaka, możesz wybrać najpiękniejszy okaz, a nasi wystawcy podpowiedzą, jak skompletować dla niego pełną wyprawkę. Poza żywymi zwierzakami terrariowymi i akwariowymi, kupisz również rośliny, elementy wyposażenia, dekoracje i do terrariów i do Twojego domu, sporo rękodzieła – preparowanych zwierząt, biżuterii i innych ciekawych ozdób.

Nad dobrostanem oferowanych przez wystawców zwierząt, podczas targów stale czuwa lekarz weterynarii.

Wystawcy / sprzedawcy?
Kilkudziesięciu, z całego kraju. Możesz poznać ich w publikowanych na wydarzeniu Exotic Fest RZESZÓW postach.

Formularz rejestracyjny dla wszystkich chcących się wystawić na naszych targach w Jasionce k/Rzeszowa dostępny jest pod adresem https://exoticfest.pl/dla-wystawcow/. Czekamy na Wasze zgłoszenia do 14 maja 2024 r.

BILETY:
Bilety w niższej cenie w przedsprzedaży online znajdziesz na tobilet.pl --> https://tobilet.pl/09-06-2024-exotic-fest-rzeszow.html
lub w KASACH w dniu wydarzenia.

Obowiązuje godzinowy podział wejść.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY W OPISIE na tobilet.pl. Zakup biletu na targi Exotic Fest równoznaczny jest z akceptacją "Regulaminu dla odwiedzjących".

sale konferencyjne / sale konferencyjne wynajem / wynajem sal konferencyjnych / centrum konferencyjne / sala wystawowa / wynajem sali szkoleniowej

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!