Daria Zawiałow zaprasza na Pete Stop

Data wydarzenia: 20 Października 2024

Daria Zawiałow zaprasza na Pete Stop.

Jesienna halowa trasa koncertowa w 8 polskich miastach!

Z Fryderykiem za Album Roku Pop i po sukcesie wiosennej trasy koncertowej Daria Zawiałow zaprasza na drugi przystanek koncertowej odsłony albumu Dziewczyna Pop.

Trasa Pete Stop to koncertowa prezentacja drugiego rozdziału albumu Dziewczyna Pop. Daria Zawiałow sięgnie po najbardziej rockowe, duszne i mroczne utwory ze swojego repertuaru, które połączy z kompozycjami nagranymi na najnowszą płytę.

„Album jest podzielony na trzy rozdziały: pierwszy – 92 – jest o bolesnej przeszłości. Drugi – Pete Stop – o bezpiecznej teraźniejszości, potrzebie stabilizacji. Ostatni – Backdoor – to zostawienie sobie furtki na to, że w przyszłości wszystko może się przecież rozwalić” – powiedziała Daria Zawiałow w wywiadzie dla Wysokich Obcasów.

Trasa rozpocznie się 20 października koncertem w G2A Arena w Rzeszowie, a zakończy 18 grudnia w katowickim Spodku. W listopadzie Daria Zawiałow zagra w Lublinie, Olsztynie, Poznaniu i Szczecinie, a w grudniu w Warszawie i Ostrowie Wielkopolskim. Fanów, którzy wybrali się do uniwersum Dziewczyny Pop na Trasie 92’ czekają niespodzianki – nowa setlista, nowa produkcja i powrót utworów, które nie rozbrzmiały na wiosennej trasie. Pełną listę koncertów można znaleźć na stronie www.goodtaste.pl/koncerty.

Daria Zawiałow to niezwykle elektryzująca artystka i jeden z bardziej temperamentnych głosów na polskiej scenie muzycznej. W 2017 roku zadebiutowała albumem A kysz!, a dwa lata później wydała Helsinki. W 2021 roku singlami Kaonashi i Za krótki sen (z Dawidem Podsiadłą) zapowiedziała trzeci album studyjny Wojny i noce, który szybko zyskał status platynowej płyty. Wydany w październiku 2023 roku album Dziewczyna Pop jest już platynową płytą.

sale konferencyjne / sale konferencyjne wynajem / wynajem sal konferencyjnych / centrum konferencyjne / sala wystawowa / wynajem sali szkoleniowej

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!