Biznes na czasie – wykorzystaj swój potencjał biznesowy w kryzysie!

Wydarzenie archiwalne Data wydarzenia: 26 Maja 2020
Biznes na czasie – wykorzystaj swój potencjał biznesowy w kryzysie!

Biznes na czasie! Konferencja online, dzięki której będziesz na czasie ze współczesnymi trendami, technologiami i wiedzą biznesową. Case study, wskazówki, newsy, dyskusje i wiele więcej. A wszystko dla rozwoju Twojego biznesu i podniesienia Twoich kompetencji zawodowych.

? 26 maja 2020 r., godz. 13:00

Biznes na czasie: wykorzystaj swój potencjał biznesowy w kryzysie!

Epidemia wirusa SARS CoV-2 i ścisła kwarantanna zmieniło funkcjonowanie wielu branż o 360. Obecnie wielu przedsiębiorców musi podjąć trudne decyzje dotyczące zwolnień pracowników czy sposobów na ratowanie firmy. Przebranżowienie to czasem jedyny sposób, by utrzymać się na rynku. Innowatorski pomysł na nowy biznes tzw. Plan B może być kluczowy i może ocalić firmę przed bankructwem. To on może być gwarantem utrzymania się firmy na rynku w dobie kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa.

Wiele firm świetnie poradziło sobie z prowadzeniem biznesu w obliczu kryzysu. Co więcej to właśnie kryzys rozwinął ich działalności. To nagła potrzeba wymusiła wdrożenie nowych produktów czy usług, dzięki którym wiele marek nie tylko utrzymało się na rynku, ale odniosło sukces! Dlatego też podczas ósmej edycji konferencji online Biznes na Czasie zaproszeni prelegenci podzielą się z uczestnikami swoimi rozwiązaniami, pomysłami, dzięki którym ich biznesy doskonale poradziły sobie z kryzysem. Jakie są to pomysły? Co było dla nich inspiracją? Jak wpadli na takie rozwiązania? Jak prowadzić biznes w obliczu kryzysu? To pytania, na które odpowiedzą zaproszeni prelegenci już 26 maja!

Prelegenci

Partnerzy

Kontakt

PROJECT MANAGER

JOANNA GŁOWACKA

Specjalista ds. Organizacji Kongresów i Konferencji

joanna.glowacka@cwkoperator.pl

+48 662 118 251

MARKETING I PR

KAROLINA SZPUNAR

Specjalista ds. Marketingu i PR

karolina.szpunar@cwkoperator.pl

+48 792 799 121

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!