15. Podkarpacki Kalejdoskop Podróżniczy – Festiwal Kultur Świata

Wydarzenie archiwalne Data wydarzenia: 3 - 5 Listopada 2023

Podkarpacki Kalejdoskop Podróżniczy to jeden z największych i najstarszych festiwali kultury podróżniczej w Polsce na który zapraszamy wszystkich miłośników podróży i aktywnego stylu życia!
W tym roku impreza odbędzie się w dniach 3-5 listopada, a spotkamy się ponownie w G2A Arenie - Centrum Konferencyjno-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce koło Rzeszowa.

15. edycja festiwalu to okazja do spotkania w znamienitym gronie eksploratorów, podróżników, alpinistów i himalaistów, także żeglarzy gawędziarzy i sportowców, a także ludzi aktywnych, poszukujących ciekawych form spędzenia wolnego czasu, którymi starają się zarażać innych i inspirować do podejmowania własnych wyzwań i spełniania marzeń! W tym roku będzie z nami m.in. Aleksandra Mirosław - dwukrotna mistrzyni świata we wspinaczce na czas! Poza tym niesamowite spotkania z Jędrkiem Bargielem czy Przemkiem Kossakowskim! Serdecznie zapraszamy!

Nasz mały jubileusz - 15-lecia Kalejdoskopu Podróżniczego mamy nadzieję uczcić przy pełnej sali i ze znakomitymi Prelegentami, a więc widzimy się: 3-5 listopada 2023 w G2A Arenie! Wszelkie aktualności o wydarzeniu na: https://www.facebook.com/KalejdoskopPodrozniczy

Zapisz się na nasz
newsletter i zyskaj 15%
zniżki na organizowane
przez nas wydarzenie.

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!