G2A Arena – PRZESTRZEŃ OTWARTA NA BIZNES! | G2A Arena
1704, 2019

Wielkimi krokami zbliża się III rocznica funkcjonowania Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego. Przygotowujemy się powoli do podsumowań, wyznaczamy nowe kierunki rozwoju – jednym słowem robimy wszystko, by na bazie dotychczasowej pracy, budować bardziej optymalne jutro.

Startowaliśmy od sloganu, który definiował nasz obiekt jako „biznesowe serce regionu”. Określenie to nadal świetnie oddaje sens i cel funkcjonowania G2A Arena, jednak nieco zmieniliśmy definicję obiektu. Dziś bliższe jest nam hasło – i to ono aktualnie promuje Centrum – PRZESTRZEŃ OTWARTA NA BIZNES!.

Konferencje, kongresy, spotkania, targi – czyli otwieramy przestrzeń dla biznesu

G2A Arena – to budynek będący płaszczyzną spotkań świata polityki, biznesu, nauki i techniki. Jego zadaniem jest wprowadzenie regionu na nowy poziom innowacyjności. Choć przyznaję, że pisząc „budynek” – brzmi to dosyć skromnie w odniesieniu do realiów. Bryła obiektu to niejako – jak to określa architekt tworzący ten projekt – Henryk Sobolewski – hybryda architektoniczna. „Budynek, którego obszar jest niezwykle elastyczny, niejako posiada zdolność modyfikacji, kreowania swojej przestrzeni całkowicie odmiennie w zależności od zróżnicowanych potrzeb” – podkreśla architekt.

Konstrukcja obiektu skłoniła nas do podkreślenia tego waloru, czyli przestrzeni, która przez liczne przeszklenia wydaje się też sprawiać wrażenie otwartości i przestronności. Aczkolwiek nie tylko ten argument za tym przemawiał. Przede wszystkim wydarzenia, które realizujemy w G2A Arena. Stanowią one przesłankę do określania obiektu mianem przestrzeni otwartej – konkretnie na biznes. Zapraszając przedstawicieli z różnych dziedzin – nauki, samorządów, polityki, instytucji pozarządowych – zapraszamy ich zawsze z myślą o wymianie doświadczeń z szeroko pojętym biznesem i na rzecz biznesu.

Kongres Business Without Limits – biznes bez ograniczeń jest możliwy

W czerwcu br. odbędzie się VI już edycja Kongresu Business Without Limits. To sztandarowe już wydarzenie, które organizujemy w G2A Arena dwa razy w roku. Jego idea i zamysł to nic innego jak otwieranie przed biznesem nowych możliwości, wyzwań i innowacyjnych rozwiązań. Podczas Kongresu Business Without Limits sięgamy po tematy bieżące, którymi żyje biznes i gospodarka w skali ogólnopolskiej, a także światowej.

Tworząc to wydarzenie – rozmawiamy z prezesami firm, korzystamy z ich sugestii, dając w ten sposób możliwość współkreowania kongresu. Dzieje się tak również w przypadku innych wydarzeń zarówno o charakterze konferencyjno-kongresowym, jak i targowym. Ta otwartość i formuła, w jakiej się odbywa kreowanie wydarzeń dla biznesu, skłania nas do definiowania obiektu jako PRZESTRZENI OTWARTEJ NA BIZNES!.

Komentarze

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
I ŚLEDŹ NASZE PROMOCJE!

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!