Event blog | G2A Arena
403, 2019
Edyta Rzewuska   |   0

G2A Arena – miejsce, które określamy jako PRZESTRZEŃ OTWARTA NA BIZNES. Miejsce, w którym gościmy mnóstwo osób – uczestników naszych wydarzeń. Miejsce, w którym rządzą i którymi rządzą EVENTY!

Niebawem, w czerwcu tego roku, świętować będziemy 3 rocznicę funkcjonowania obiektu. Powiemy, co udało nam się zrealizować i jakie cele wyznaczamy sobie na przyszłość. Podsumujemy ilość zrealizowanych eventów i przedstawimy liczne statystyki. Pokażemy liczby, które owszem, są dobrym przekazem, są konkretne, potwierdzają wiarygodność i… są faktem. OK – powiedzmy teraz o liczbach ☺

Odwiedza nas przeszło 100 tysięcy osób w ciągu roku. Z tego grona ok. 1000 to wystawcy. To tutaj, w G2A Arena organizowanych jest ok. 130 wydarzeń rocznie.

Opierając się na liczbach, które określają skalę naszych działań, doszliśmy do wniosku, że nie chcemy na nich poprzestać! Mamy już spory dorobek i możemy mówić o mechanizmach i zależnościach w obszarze organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Chcemy ten blog traktować jak miejsce, w którym powiemy Wam, jak od kuchni wygląda planowanie eventów, ich przebieg i o czym warto pamiętać po danym wydarzeniu. Nie będzie tu hymnów pochwalnych naszej pracy, ani sztucznego splendoru ☺ Będzie mowa o praktycznej – nawet, nie pracy – a robocie, którą trzeba wykonać, żeby nasz plan wdrożyć w życie. Będzie mowa o błędach, po to, by ich nie popełniać. Poznacie absolutny must have eventu. Etap, od momentu pomysłu, który urodził się w naszych głowach poprzez plan, przygotowanie, aż po realizację.

Blog będą prowadzić 3 osoby, kobiety – Karolina, Jadzia i ja – Edyta

Karola swoje pierwsze zawodowe kroki zaczęła stawić tutaj w G2A Arena. Obecnie Specjalista ds. Marketingu i PR, zakochana w dobrej książce i kawie.

Jadzia – Specjalista ds. Marketingu i PR, od 6 lat związana z marketingiem i promocją w branży muzycznej. Chce swoje doświadczenie przenieść na rzeszowski rynek, na który wróciła po 11 latach nieobecności. Prywatnie szczęśliwa żona i mama małego Julka.

Edyta – czyli moja skromna osoba, żona i mama dwóch przeuroczych córek, zawodowo z marketingiem i PR-em związana od ponad 10 lat, obecnie Rzecznik Prasowy i Dyrektor Działu Marketingu W G2A Arena. Lubię się śmiać i jeździć na nartach.

Będzie nam miło, jeśli zapiszecie się do naszego newslettera – na bieżąco, raz w miesiącu otrzymacie od nas dwa teksty z bloga oraz zapowiedzi wydarzeń w G2A Arena.

Zapisz się na www.g2aarena.pl

 

Otrzymasz konkretną dawkę wiedzy, spakowaną w jeden newsletter raz w miesiącu! ☺

Komentarze

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
I ŚLEDŹ NASZE PROMOCJE!

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!