Dzień Matki i Dzień Dziecka - czyli jak świętować "rodzinność"? | G2A Arena
2904, 2019

Dzień Matki i Dzień Dziecka – czyli jak świętować “rodzinność”?

Dzień Matki i Dzień Dziecka – jedne z najważniejszych dat w życiu rodziny. Jak spędzić je mądrze, ciekawie i wesoło? Trzeba przede wszystkim być razem! Czas to najważniejsze, co możemy podarować naszym dzieciom. Ich szczęście zależy przecież od nas samych.
Przełom maja i czerwca to okres największych rodzinnych festynów, pikników i imprez. Słoneczna pogoda i unoszący się w powietrzu zapach zbliżającego się lata, sprzyjają częstszemu wychodzeniu z domu i szukaniu coraz to nowszych rozrywek, znudzonym zimą dzieciom. Centra handlowe oferują bogatą ofertę imprez z okazji Dnia Dziecka. Do miasta zjeżdżają Wesołe Miasteczka i Cyrki, z kolei kawiarnie oraz lodziarnie przygotowują specjalne oferty. Wszyscy chcą sprawić, by to właśnie do nich przyszło jak najwięcej dzieciaków.

RODZINNE TARGI w G2A Arena

G2A ARENA przygotowała również fantastyczne wydarzenie z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. 15-16 czerwca w Jasionce koło Rzeszowa odbędą się TARGI DLA DZIECI I RODZICÓW BABY DAY. Organizujemy je z myślą o dzieciach, rodzicach oraz kobietach w ciąży. Targi BABY DAY pomogą przygotować się do jednej z najważniejszych życiowych ról – mamy i taty.
BABY DAY to okazja do zapoznania się z produktami dedykowanymi rodzicom i dzieciom. Znajdziecie tam ciuszki i akcesoria potrzebne maluchom od pierwszych dni urodzin. Panie spodziewające się maluszka będą mogły skompletować piękną i praktyczną wyprawkę. Rodzice przedszkolaków i uczniów podstawówki również będą zadowoleni!

ZABAWA I NAUKA podczas BABY DAY

Wszyscy wiemy, że aktywność fizyczna to najzdrowsza forma spędzania wolnego czasu. Jeśli dodamy do tego jeszcze atrakcje rozwijające umysł dziecka, robi nam się idealna mieszanka. Podczas BABY DAY nasze pociechy będą mogły wziąć udział w warsztatach kulinarnych, poskakać na trampolinach z Fly Parku, który tego dnia zawita do G2A ARENA, pobawić się na dmuchańcach czy uczestniczyć w licznych animacjach i grach. Prawdziwą gratką dla najmłodszych będzie teatrzyk, którzy przyjedzie do nas prosto z Pacanowa. Nie zabraknie również tak uwielbianych przez dzieci zwierząt, jak lamy czy króliki, które rzadko mogą zobaczyć na żywo. Na żywo wystąpi również gwiazda popularnego dziecięcego show THE VOICE KIDS – OLIWIER SZOT.

CZAS DLA MAM

Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko! Szczęśliwa mama to mama zrelaksowana! Pęd codziennego życia często nie pozwala na chwilkę wytchnienia. Obowiązki niestety biorą górę nad przyjemnościami i ciężko nam wykrzesać chodź chwilkę czasu tylko dla siebie. Organizatorzy TARGÓW BABY DAY przygotowali świetne atrakcje dla kobiet, które z pewnością pomogą w walce z codziennymi trudnościami i ogromem wątpliwości, jakie towarzyszą młodym matkom. Bezpłatne porady logopedy dziecięcego, dietetyka, położnych, specjalistów od zajęć sensorycznych, doradców noszenia dzieci w chustach i wiele, wiele więcej. Dla rozluźnienia będzie można poćwiczyć z maluchem na zajęciach fitness lub wymienić się niepotrzebnymi ubrankami i akcesoriami dziecięcymi z innymi mamami.

BOBAS LUBI WYBÓR – BLW

BLW to nie tylko popularny sposób żywienia niemowląt, o którym dowiecie się na wykładzie podczas TARGÓW BABY DAY, ale również hasło, którym powinniśmy się kierować przy wyborze atrakcji na wspólne świętowanie Dnia Matki i Dnia Dziecka. Bogata oferta TARGÓW BABY DAY z pewnością sprosta nie tylko wybrednym i szybko nudzącym się maluchom, ale również ich wymagającym mamom, które szukają wartościowych oraz mądrych rozrywek dla siebie i swoich dzieci.

Komentarze

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
I ŚLEDŹ NASZE PROMOCJE!

Chcę otrzymywać newsletter na podany adres poczty elektronicznej.

Więcej informacji

Zapisz się do newslettera!