fbpx
G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Targi Aranżacji Wnętrz Home Design II

6-7 kwietnia 2019 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena odbędzie się II edycja targów aranżacji wnętrz Home Design.

Targi Home Design to wydarzenie zrzeszające architektów, projektantów, producentów, sklepy i firmy usługowe. Podczas eventu odbędą się prezentacje produktów firm oraz konferencja. Zapraszamy wszystkich, którzy interesują się architekturą wnętrz, również hobbistycznie.

Odwiedzający:

Jako odwiedzający poznasz najnowsze trendy na rynku architektury wnętrz. Będziesz mógł zasięgnąć rady eksperta w tej dziedzinie oraz pooglądać i zakupić designerskie produkty, które będą oferować firmy zajmujące się z wyposażeniem wnętrz, projektanci i sklepy. Jest to także świetna okazja do zakupu prezentów dla najbliższych. Prowadzone będą również panele dyskusyjne, podczas których będzie można się dowiedzieć m.in. o nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych związanych z aranżacją wnętrz. Podczas prelekcji uczestnicy dowiedzą się, na co zwrócić uwagę podczas urządzania wnętrza i jak się do niego prawidłowo przygotować.

Wystawcy:

Wystawcy podczas targów mają możliwość zaprezentować i sprzedać swoje produkty osobom poszukującym wnętrzarskich nowości i inspiracji. Targi to miejsce gdzie wypromujesz swoją markę, poszerzysz grono odbiorców swoich produktów oraz będziesz mógł pozyskać nowe kontakty handlowe. Dołączając do strefy architektów będziesz miał możliwość zaprezentowania swojego studia projektowego oraz pozyskania nowych klientów. Targi będą świetną okazją do pokazania wciąż poszerzającego się wachlarza dóbr i usług premium powstających w regionie podkarpackim.

Kontakt

 

I PROJECT MANAGER

KAMILA MOŁOŃ

Specjalista ds. Sprzedaży i Organizacji Imprez

kamila.molon@cwkoperator.pl

+48 533 316 096

 

II PROJECT MANAGER

PATRYCJA KOZIOŁ

Młodszy sp. ds. Organizacji Targów

patrycja.koziol@cwkoperator.pl

+48 730 011 600

  • PARTNER INSTYTUCJONALNY

    PARTNER TYTULARNY

    PARTNERZY